• Informacje na temat:

  cezary pazura matka

Artykuły na temat: cezary pazura matka
 • Cezary Pazura przyznał się do porażki! Zaskakujące wyznanie

  Dziś Cezary Pazura (57 l.) jest przykładnym tatą i wzorowym mężem. Dla aktora najważniejsza jest rodzina, jednak nie zawsze tak było. Aktor zdecydował się przerwać milczenie na temat swojej przeszłości i wyznał, co było jego największą porażką. Wspomniał także o tym, że dopiero rodzinna tragedia sprawiła, że przeszedł duchową przemianę.

 • Joanna Orleańska: Należała mi się ta rola

  Ostatnie lata były dla niej... smutne. I to wcale nie dlatego, że nie miała pracy. Miała, tylko nieco... przygnębiającą.

 • Edyta Pazura pozuje w bikini. "Jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki"

  Edyta Pazura (31 l.) pochwaliła się w sieci swoim zdjęciem w bikini. Żona Cezarego Pazury (57 l.) do fotki dodała zabawny opis. "Wiem, wiem - jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki, ale jakoś nie zabrałam ze sobą koca" - napisała.

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Cezary Pazura pokazał zdjęcie syna! Uderzające podobieństwo do matki!

  Cezary Pazura (57 l.) i Edyta Pazura (31 l.) są szczęśliwymi rodzicami trójki pociech. 19 lipca syn pary, Antek kończy 7 lat i z tej okazji dumny tata pochwalił się zdjęciem swojej pociechy!

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Cezary Pazura namawia: „odmawiajcie różaniec!”

  Cezary Pazura (55 l.) nigdy nie krył, że wiara jest ważna w jego życiu, ale ostatnio bardzo zaangażował się w szerzenie wiary katolickiej i namawianie do modlitwy.

 • Cezary Pazura: Daleko od księdza

  - Nie jestem typem aktora, który marzy o jakiś rolach. Moja mama za to ubolewa, że nigdy nie zagrałem księdza - mówi Cezary Pazura. W styczniu na ekrany kin wejdzie "Sztos 2", w którym aktor powtarza rolę Synka z kultowego filmu Olafa Lubaszenki.

 • Edyta Pazura urodziła! Znamy płeć i imię!

  Cezary Pazura (55 l.) i jego żona Edyta Pazura (30 l.) późnym wieczorem 1 czerwca 2018 roku kolejny raz zostali rodzicami! Małżonkowie pochwalili się tym faktem, publikując wzruszające zdjęcie!

 • "Chuligański" film Pazury

  - Wreszcie zaczyna się coś dziać! A już myślałem, że to będzie k... nudny weekend - mówi Jan Frycz do Antka Królikowskiego w jednej z pierwszych scen debiutanckiego filmu Cezarego Pazury "Weekend".

Zdjęcia na temat: cezary pazura matka
Wideo na temat: cezary pazura matka
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 2. odcinka

  Oskar (Cezary Pazura) jest wściekły na Basię (Katarzyna Zawadzka). Uważa, że córka nie spełnia jego oczekiwań. Basia odchodzi z kancelarii. Wiktor (Paweł Domagała) przekonuje Basię, żeby zajęła się(...) zamieszkuje u ciotki Zofii (Maria Pakulnis). W wyprowadzce z domu rodzinnego pomaga jej młoda macocha, Dorota (Ewa Bukowska), matka Natalii (Anna Karczmarczyk). Basia musi wziąć życie w swoje ręce. Zgadza

Dyskusje na temat: cezary pazura matka
 • Re: Cezary Pazura ujawnia, ile zarabia! Krocie?

  A ja jestem dumnom matkom geja i jestem z tego dumna...

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  Jeszce raz sie wypowiem.Ona jest piekna Matka , a On przykladnym Ojcem.Jako rodzina sa przykladem dla nas wszystkich.Tu pisza co Oni maja itd. itp. Najwazniejsze wedlug mnie to jest ich szczescie.A jak wy myslicie.

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  kranca do kranca Białegostoku z radością że dobrze chodze Bóg jest na 100% Pan Jezus też jest na 100% Matka Boża tez jest na 100% bo się modliłem do Pana Jezusa do Matki Bożej do Pana Boga ludzie

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  , a Matka Boza ochrania Naród polski od wielu stuleci i pomaga Polakom we wszystkich sprawach bo jest Królowo Polski w Polsce w Sanktuarium na Jasnej Górze wierni Modlę się oto żeby wyznawcy judaizmu

 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  Piękne miejsce, natura, dom bardzo przytulny, ciepły normalny do życia i wychowowywania dzieci nie ma tutaj przepychu widać że dom żyje. Gratulacje Panie Czarku wielki szacun dla Pana za stworzenie cudownej rodziny, widać wiek nie odgrywa roli tylko mądrość kobiety. Panie Carku sąsiadka z Pragi u której często bywała Pana córka gdy zagineła żona matka Nastulki kiedy nie miał Pan co z nia zrobić