• Informacje na temat:

  cezary pazura wszystko

Artykuły na temat: cezary pazura wszystko
 • Cezary Pazura dumny z córki!

  Cezary Pazura (54 l.) nie posiada się z radości i dumy! Jego najstarsza córka właśnie dostała rolę w serialu!

 • Wciąż ten sam Cezary Pazura

  Po kilku latach wraca do telewizji. I zaczyna od sprawdzonej ekipy i sprawdzonego formatu. Gra główną rolę w sitcomie "Przypadki Cezarego P." w reżyserii Macieja Ślesickiego.

 • Cezary Pazura skomentował doniesienia o trzeciej ciąży Edytki!

  Cezary Pazura (55 l.) i jego żona Edyta (29 l.) będą kolejny raz rodzicami! Aktor w końcu skomentował tę radosną nowinę.

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę? Edyta Pazura zabrała głos i wyjaśniła sprawę

  Cezary Pazura (56 l.) śmiertelnie potrącił kobietę na pasach?! Taki fake news krąży po sieci. A wszystko za sprawą roli aktora w nowym serialu. Niektórzy wzięli wszystko na serio... Głos zabrała żona Pazury, Edyta (30 l.).

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • "Powiedz TAK!": Cezary Pazura pisze autobiografię!

  Cezary Pazura, czyli mecenas Oskar Adamczyk z „Powiedz tak!”, już kilka razy namawiany był przez wydawców książek do spisania swych wspomnień, ale dotąd zawsze grzecznie – choć kategorycznie – im odmawiał. Dopiero niedawno doszedł do wniosku, że powinien jednak napisać autobiografię...

 • Radosław Pazura: Wiara czyni mnie lepszym

  Radosława Pazurę niebawem będzie można oglądać w nowym serialu kryminalnym zatytułowanym "Zbrodnia". Na ekranie jest bardzo nieprzyjemnym i gwałtownym typem. Jednak prywatnie aktor głęboko wierzy, że wszyscy jesteśmy dobrzy.

 • Cezary Pazura: Szukał miłości, znajdował porażki

  ...zaczęły się bardzo późno. To przez mamę. Zawsze mnie straszyła, że muszę uważać, że zaraz będzie dziecko - zdradził Pazura (55 l.). W 1986 r. na warsztatach aktorskich w Łazach Cezary poznał swoją(...) szczęście nie trwało długo. Po sukcesie "Krolla" i "Psów" Pazura był jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Podobało się to jego żonie, która lubiła błyszczeć w świetle fleszy. On pracował...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

Wideo na temat: cezary pazura wszystko
 • "Trzecia połowa": Zwiastun serialu

  polską jedenastkę – to wszystko łączy zapalonych kibiców, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski.

 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

Dyskusje na temat: cezary pazura wszystko
 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Stracił u mnie wszystko, gdy zajął się garnkami. Fe!

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Kazdy kto nie popierał PO medialnie "umarł" Rewiński, Lubaszenko, Daniec ......W październiku wszystko wróci do normy

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Karolak to gruby wieprz co nabrał kredytów i teraz bierze wszystko,bo musi je spłacać

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  To wszystko wina byłej żony z Ukrainy. Miłość jest ślepa : ) Cezay jeszcze będzie na topie : )

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  "8 żon 6 ślubów kościelnych", kocha Boga- tak mówi ale nie wiadomo jak myśli. Łapka w łapkę z wiśniewskim. Za kasę kościół jest się w stanie zgodzić na WSZYSTKO !!!! Nawet na kolejny ŚLUB tym razem np. na księżycu.

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  byl gwiazda dopoki Weronika byla menago.Przyszla edytka i wszystko poszlo...... mial piekna i madra kobiete to sobie jakas nieogarnieta malolate wzial.No coz czarus , skrzywdziles kogos mocno a teraz pokutujesz za grzechy.

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Każdy aktor ma swój czas i tyle. O czym tu mędrkować ? Tyle że u nas wszystko po mniejszych pieniądzach leci. W USA po kilku ważniejszych filmach leżał by już na jachcie przy wyspie z panienkami. U nas może przeżyje.

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Nie od dziś wiadomo,że w tym kraju wykształceni,zdolni i utalentowani ludzie są skazani na porażkę a lansuje się niewykształcone beztalencia i pustaki ,które są POprawne politycznie!Na szczęście szykują zmiany i miejmy nadzieję,że zacznie wszystko wracać do normalności??

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  To nie wina zdolnedo autora,ze urodzil sie w kraju,w ktorym nie ceni sie utalentowanych! Panie Czarku,jest Pan wspanialym i zdolnym artysta i dobrym czlowiekie. Zycze Panu dobrych wiatrow,moze nie wszystko w tym kraju stracone.Ufam,ze dobra passa do Pana wroci.Modle sie o Pana nowy i kolejny sukces!

 • Re: Cezary Pazura: umarł we mnie Czaruś, który ciągle się tylko wygłupia

  Pazura filmy z twoim udziałem to gnioty! NIE DA SIĘ NA CIEBIE PATRZEĆ ! ta MINA WIECZNEGO idioty. TVN ROBI WSZYSTKO BY TRACIĆ PUBLIKĘ.