• Informacje na temat:

  cezary żak i katarzyna żak

Artykuły na temat: cezary żak i katarzyna żak
 • Katarzyna i Cezary Żakowie pogrążeni w żałobie!

  Katarzyna Żak (53 l.) do końca wierzyła, że choroba zostanie pokonana. Tak się jednak nie stało...

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Cezary Żak, czyli biskup i senator z "Rancza", wyznał niedawno w wywiadzie, że coraz częściej myśli o... emeryturze i wygodnej starości. - Chciałbym, żeby wszystko w końcu zaczęło zwalniać, bo mam poczucie, że za dużo mi umyka – powiedział.

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • Katarzyna i Cezary Żakowie: Trudne rozstanie

  Młodsza córka Katarzyny (53 l.) i Cezarego (55 l.) Żaków zamierza wyjechać za granicę. Aktorzy boją się momentu rozstania.

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...- Mam wspaniałe dzieci, żyję w udanym związku, pracuję... Nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - mówi Katarzyna Żak, czyli niezapomniana Solejukowa z „Rancza”, która w piątek 19 października świętuje swe 55. urodziny.

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Katarzyna Żak i jej mąż Cezary Żak wyjeżdżają z Polski. Ostatnio przeżywali trudne chwile

  Ostatni czas nie był łatwy dla Katarzyny (53 l.) i Cezarego (55 l.) Żaków. Zmarła mama aktorki, z czym bardzo trudno im się pogodzić. Jak czytamy w jednym z tygodników, podjęli decyzję o wyjeździe do Rzymu, by tam szukać ukojenia w modlitwie.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

Zdjęcia na temat: cezary żak i katarzyna żak
Dyskusje na temat: cezary żak i katarzyna żak
 • Re: "Ranczo": Za co Katarzyna Żak polubiła Solejukową?

  lubiłam Żaków głównie za role w "Miodowych latach" ale jak Cezary pochwalił się na fejsie swoim uczestnictwem w " marszu wolności" to mam trwaly uraz do nich.....

 • Re: "Ranczo": Katarzyna Żak: - Kryzysy w związku są potrzebne

  panie cezary tak trzymać role de best oby tak dalej nie ma takiego drugiego

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Żak uwielbia biały barszcz swojej teściowej

  Kochani - jesteście świetni ! Tak trzymać Przyznana nagroda od publiczności od dawna się Panu należała Panie Cezary ! Liczyłem, że będzie ona już w 2014 roku - ale i tak ją Pan dostał. Gratuluję z całego serca. Żona otrzyma za rok - jej także się należy - jest znakomita - na równi z Kotem !

 • Re: Katarzyna Żak (Solejukowa)

  Tak, to prawda , Cezary Żak to rarytas aktorski, ale...Pani Kasia doskonale zagrała postać Solejukowej w serialu. Choć też początkowo myślałem sobie , że to przyklejka do męża. Nie, kochani- postać jest dogłębnie przestudiowana, wspaniałe zagrana wiejska baba.Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Katarzyna udowodniła, że jest sobą- i nie wykorzystuje blasku męża dla podświetlenia własnej

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska, Katarzyna Glinka i Piotr Zelt.Z kolei dla tych, którzy jeszcze nie widzieli albo chcą zobaczyć jeszcze raz, archiwalne odcinki. W archiwalnych odcinkach tego serialu jeszcze raz pojawią się

 • Re: Kto dostanie Wiktora?

  Cezary Żak , Katarzyna Zielińska , Tadeusz Lampka Oni powinni dostać Wiktora ; dd

 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Hotel 52 i Pierwsza miłość! Aktorzy: Cezary Żak i Katarzyna Zielińska!

 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Serial codzienny-Barwy szczęścia Serial cotygodniowy-nie oglądam żadnego,ale zagłosuję na Czas honoru Aktor-jeszcze nie wiem.Albo Andrzej Młynarczyk(za rolę w M jak miłośc),albo Cezary Żak(za rolę w Ranczu) Aktorka-także jeszcze nie wiem.Albo Julia Pietrucha(za rolę w M jak miłośc),albo Katarzyna Zieliska(za rolę w Barwach szczęścia)