• Informacje na temat:

  cezary żak i seriale w jakich gral

Artykuły na temat: cezary żak i seriale w jakich gral
 • Katarzyna i Cezary Żakowie: utrata pracy odbije się na ich małżeństwie?

  Niezwykle popularny serial dał Cezaremu Żakowi (54 l.) oraz jego żonie Katarzynie (52 l.) sławę i stabilność finansową. Ale wkrótce oboje stracą pracę. Czy rozstanie z „Ranczem” nie odbije się negatywnie na ich małżeństwie?

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

 • "Ranczo": Cezary Żak zdradza szczegóły 9. sezonu!

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Nam Cezary Żak zdradził, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • "Ranczo": Jubileusz Marty Lipińskiej w TVP Seriale

  Marta Lipińska świętowała w studiu TVP Seriale jubileusz 55-lecia pracy artystycznej. Aktorka, która zadebiutowała na ekranie w 1962 roku w filmie "Głos z tamtego świata" Stanisława Różewicza, a na scenie w 1963 roku w "Trzech siostrach" w reżyserii Erwina Axera, ma w swoim dorobku wiele niezapomniany ról serialowych. Widzowie kochają ją m.in. za rolę Heleny Stawskiej w "Lalce", Emilii...

 • Wprowadzą zakaz grania w serialach?

  Ministerstwo Kultury zamierza ograniczyć występy aktorów teatralnych w filmach i serialach telewizyjnych. Czy to znaczy, że wkrótce w "M jak miłość" nie zobaczymy Małgorzaty Kożuchowskiej, a w "Na dobre i na złe" Artura Żmijewskiego?

 • ​"Halo, Hans!": To była największa żenada w historii Polsatu?

  ...były przez Studio A, oba reżyserował Wojciech Adamczyk i w obu grali ci sami aktorzy (m.in. Cezary Żak, Artur Barciś, Piotr Pręgowski). Nie chciano po prostu, przy okazji promocji "Halo, Hansa(...) wiedzieli, czy chcą zrobić parodię Klossa, czy coś w stylu "Allo, Allo". Choć w "Halo, Hans!" zagrał tłum największych polskich gwiazd z Joanną Liszowską, Małgorzatą Sochą, Tamarą Arciuch i Cezarym Żakiem...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Dokładnie 20 lat temu - 13 października 1998 roku - Telewizja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek sitcomu "Miodowe lata", który niemal od razu stał się ulubionym serialem Polaków, a z aktorek i aktorów grających w nim główne role uczynił wielkie gwiazdy.

 • Przyszedł czas na zmiany

  Widzowie pokochali Solejukową z "Rancza", którą gra Katarzyna Żak. A już niedługo aktorkę zobaczymy w nowych rolach.