• Informacje na temat:

  cezary żak i żona

Artykuły na temat: cezary żak i żona
 • "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Cezary Żak, czyli biskup i senator z "Rancza", wyznał niedawno w wywiadzie, że coraz częściej myśli o... emeryturze i wygodnej starości. - Chciałbym, żeby wszystko w końcu zaczęło zwalniać, bo mam poczucie, że za dużo mi umyka – powiedział.

 • Cezary Żak: Strach przed kobietami

  Cezary Żak wspomina, jak przygotowywał się do zagrania głównej roli w serialu "Ranczo" .

 • Cezary Żak tęskni za córką. Wyjechała za granicę

  Ta rozłąka nie będzie należała do najłatwiejszych. Córka Cezarego (56 l.) i Katarzyny (53 l.) Żaków wyjechała do Hiszpanii, by tam studiować. Tata jest z niej dumny, ale pojawiły się też obawy.

 • Żak nie chce żony na planie

  Cezary Żak, bohater filmu "Ranczo Wilkowyje", otwarcie przyznaje się do tego, że nie lubi grać razem ze swoją żoną. Powód? Chce zachować z nią dobre relacje.

 • „Dziewczyny ze Lwowa 2”: Cezary Żak w obsadzie hitu TVP. A zagra…

  Uwielbiany przez widzów, głównie dzięki serialowi „Ranczo” aktor dołączył do ekipy hitu TVP1 „Dziewczyny ze Lwowa”. W drugiej serii Cezary Żak gra postać adwokata, który jest bardzo zainteresowany jedną z czterech głównych bohaterek, Swietą. Ale czy jego intencje na pewno są czyste i szczere?

 • Żak o żonie: Niech się szybko zestarzeje

  "Niech się szybko zestarzeje, zbrzydnie, to może nikt jej nie będzie chciał?" - Cezary Żak znalazł niekonwencjonalny sposób na podkreślenie atrakcyjności swej małżonki. Para obchodzi w tym roku perłowe gody!

 • Cezary Żak: Ludzie często biorą mnie za gbura

  W serialu "Ranczo" wciela się w role wójta i księdza, ale osobowością bliżej mu jest do tego drugiego. Cezary Żak (53 l.) otwarcie mówi o swoim dekalogu, wyznawaniu tradycyjnych wartości(...), mam kłopot z okazywaniem uczuć. To u Żaków rodzinne. Dlatego ludzie często biorą mnie za gbura. Poczucie humoru ujawnia mi się dopiero w teatrze, na planie - szczerze wyznaje aktor. W jego...

 • Jak Żak przeżyje śpiewy żony?

  Cezary Żak, którego żona, Katarzyna występuje w piątej edycji show "jak Oni śpiewają" przyznał niedawno, że zastanawia się, "jak on to przeżyje". Sam zapewnia, że nie weźmie udziału w tego typu programach, bo "nie chce się ścigać". "Mam co robić w życiu".

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...- Mam wspaniałe dzieci, żyję w udanym związku, pracuję... Nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - mówi Katarzyna Żak, czyli niezapomniana Solejukowa z „Rancza”, która w piątek 19 października świętuje swe 55. urodziny.

 • Cezary Żak: Rozważny i odpowiedzialny

  Bardzo przeżył śmierć ojca. Jednak chce, by czegoś nauczyła rodzinę.

Zdjęcia na temat: cezary żak i żona
Wideo na temat: cezary żak i żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: cezary żak i żona
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Żona to tak tylko dla ludzi .Żak ujawnij się.

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  On i jego żona są okropni, on zarozumiały bufon i kłamczuch, ona totalne beztalencie aktorskie.

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Ale czytaj uważnie. On tylko teatr chce odstawić (a może teatr odstawia jego, a on tłumaczy to tak a nie inaczej), a z tego i tak nie ma kasy. Tylko serialiki dają mu utrzymania. Inna sprawa, że ta żona powinna jeszcze bardziej uważać na niego po tych słowach, bo znowu go jakiś kryzys może dopaść i zdrada gotowa.

 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  Jeśli ktoś jeszcze nie wie jak to było, to już mówię. Obecny zwolennik KOD-u Cezary Żak, "zażyczył" sobie przed kolejnym sezonem zdjęciowym, aby jego żona grała postać Aliny Krawczyk. W przeciwnym razie on rezygnuje z dalszej pracy przy tej produkcji. No i producenci, chcąc ratować serial ugięli się przed szantażem tego pana. Tak jest życiowa postawa tego kogoś. Nośne hasła i po trupach do celu

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Żak uwielbia biały barszcz swojej teściowej

  Kochani - jesteście świetni ! Tak trzymać Przyznana nagroda od publiczności od dawna się Panu należała Panie Cezary ! Liczyłem, że będzie ona już w 2014 roku - ale i tak ją Pan dostał. Gratuluję z całego serca. Żona otrzyma za rok - jej także się należy - jest znakomita - na równi z Kotem !

 • Re: "Ranczo": Bohaterowie "Rancza" trafili do... powieści!

  serial świetny do pooglądania do zadumy do pośmiania.Wspaniała gra aktorów wszystkich.A Cezary Żak w podwójnej roli wspaniały, jego żona jako Solejukowa nie do poznania a wójt Kozioł to istna kwintesencja naszych takich gminnych kacyków z UG a potem właśnie posłów, europosłów i senatorów.

 • Re: "Ranczo": Elżbieta Romanowska cudnie chudnie

  Dlaczego dziennikarze wszędzie piszą o każdym aktorze "gwiazdor Rancza", a potem okazuje się, że chodzi o postacie trzeciorzędne? Gwiazd jest tam kilka, moim zdaniem Cezary Żak (ale raczej w roli wójta/senatora) i Jego Żona, potem długo nic i Artur Barciś i p. Marta Lipińska, potem znowu długo nic i ewentualnie jeszcze dobrze gra p. Sylwester Maciejewski i p. Arlak - a reszta to tylko postacie

 • Re:

  Cezary Żak bardzo dba o siebie, ale żona znacznie lepiej się prezentuje-ba, super!