• Informacje na temat:

  cezary żak o miodowych latach

Artykuły na temat: cezary żak o miodowych latach
 • "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Cezary Żak, czyli biskup i senator z "Rancza", wyznał niedawno w wywiadzie, że coraz częściej myśli o... emeryturze i wygodnej starości. - Chciałbym, żeby wszystko w końcu zaczęło zwalniać, bo mam poczucie, że za dużo mi umyka – powiedział.

 • Żak nie chce żony na planie

  Cezary Żak, bohater filmu "Ranczo Wilkowyje", otwarcie przyznaje się do tego, że nie lubi grać razem ze swoją żoną. Powód? Chce zachować z nią dobre relacje.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...- Mam wspaniałe dzieci, żyję w udanym związku, pracuję... Nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - mówi Katarzyna Żak, czyli niezapomniana Solejukowa z „Rancza”, która w piątek 19 października świętuje swe 55. urodziny.

 • "Ranczo" w kinach na święta!

  Jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów "Rancza Wilkowyje". Uwielbiany przez widzów Cezary Żak, jako Wójt i Pleban zarazem, trafi na ekrany kin jeszcze wcześniej - drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, a więc 26 grudnia!

 • "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", dołączył do grona ponad trzystu laureatów przyznawanych już od 30 lat Wiktorów. Aktor dostał nagrodę uważaną za najważniejszą - Wiktora Publiczności.

 • "Miodowe lata" nie powrócą

  Wszystko wskazuje na to, że kultowy sitcom "Miodowe lata" już nigdy nie powróci.

 • "Ranczo": Cezary Żak jest właścicielem... szkoły języków obcych

  Zanim Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć. Dziś nie musi się już martwić o finanse, ale nie zrezygnował z bycia... biznesmenem. Jest m.in. właścicielem szkoły językowej w Gliwicach!

 • Czy będzie piąta seria "Rancza"?

  W rozmowie z "Tele Tygodniem" Cezary Żak zdradził, czy będzie piąta seria "Rancza", gdzie wciela się w podwójną rolę księdza i wójta. Opowiedział również, jak bardzo praca na planie tego serial u wpłynęła na jego karierę. I to nie zawsze pozytywnie... "To moje prawdziwe przekleństwo" - mówi o swoich rolach w "Ranczu" czy "Miodowych latach".

 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  ...wychodzą. Każdy Polak taki jest - twierdzi Cezary Żak. Wcielający się w Tadzia Norka Artur Barciś długo zastanawiał się, czy przyjąć rolę w sitcomie... - Dostałem propozycję zagrania w "Miodowych(...) podziękowano jej za udział w serialu i zastąpiono Katarzyną Żak. - Taka była decyzja producenta. Kontrakty na udział w "Miodowych latach" nie były dożywotnie. Gdy pojawiało się zamówienie na kolejne...

 • Święta polskich gwiazd

  Zapytaliśmy Laurę Łącz ("Kamienne tablice", serial "Klan") i Cezarego Żaka (serial "Miodowe lata"), jak spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Aktorzy opowiedzieli o zwyczajach świątecznych celebrowanych w ich rodzinnych domach i przekazali użytkownikom INTERIA.PL specjalne życzenia!

Zdjęcia na temat: cezary żak o miodowych latach
Dyskusje na temat: cezary żak o miodowych latach
 • Re: "Ranczo": Za co Katarzyna Żak polubiła Solejukową?

  lubiłam Żaków głównie za role w "Miodowych latach" ale jak Cezary pochwalił się na fejsie swoim uczestnictwem w " marszu wolności" to mam trwaly uraz do nich.....

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  jak kilka razy ogladalem go w latach miodowych, czy jak to badziewie tlumaczyli, to doszlem do wniosku ze jedyne co mial wspolnego z org. wykonawca tej roli(Jackie Gleason) to brzuch. totalne beztalencie.dno.

 • Re: 10 lat serialu "Ranczo"

  Ani to już wójt, ani to już proboszcz ;) Ale tak - Cezary Żak przeszedł w Ranczu sam siebie. Myślałem, że po Miodowych latach nie da się z niego już więcej wykrzesać, a okazuje się, że tak. I to jak wiele. Mistrz, a przy tym szalenie normalny Człowiek!

 • Re: "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  Po Miodowych latach i "wybitnej" postaci Karola Krawczyka nie oglądam żadnych filmów czy seriali w których występuje Cezary żak ,gorszym aktorem od niego jest tylko Gąsowski.

 • Cezary Żak

  Oj, taka się zrobiła chudzina z tego Czarusia...W miodowych Latach, tego sympatycznego ciałka było więcej...

 • Re: Wójt Paweł Kozioł (Cezary Żak) z...

  Z tych wszystkich seriali najlepszy jest Ranczo. To zarazem jedyny serial / film, gdzie Żak dobrze zagrał. Po Miodowych Latach miałem go dosyć. Postaci wójta / księdza dałem pozytywa. Pozytywa dałem również Traczowi, chociaż serial był słaby, Reszta na minus. BTW. Polskie seriale sa na żenująco niskim poziomie.