• Informacje na temat:

  cezary żak o miodowych latach

Artykuły na temat: cezary żak o miodowych latach
 • "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  Cezary Żak, czyli biskup i senator z "Rancza", wyznał niedawno w wywiadzie, że coraz częściej myśli o... emeryturze i wygodnej starości. - Chciałbym, żeby wszystko w końcu zaczęło zwalniać, bo mam poczucie, że za dużo mi umyka – powiedział.

 • Żak nie chce żony na planie

  Cezary Żak, bohater filmu "Ranczo Wilkowyje", otwarcie przyznaje się do tego, że nie lubi grać razem ze swoją żoną. Powód? Chce zachować z nią dobre relacje.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...- Mam wspaniałe dzieci, żyję w udanym związku, pracuję... Nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - mówi Katarzyna Żak, czyli niezapomniana Solejukowa z „Rancza”, która w piątek 19 października świętuje swe 55. urodziny.

 • "Ranczo" w kinach na święta!

  Jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów "Rancza Wilkowyje". Uwielbiany przez widzów Cezary Żak, jako Wójt i Pleban zarazem, trafi na ekrany kin jeszcze wcześniej - drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, a więc 26 grudnia!

 • "Ranczo": Cezary Żak dostał Wiktora Publiczności

  Cezary Żak, czyli Paweł i Piotr Kozioł z "Rancza", dołączył do grona ponad trzystu laureatów przyznawanych już od 30 lat Wiktorów. Aktor dostał nagrodę uważaną za najważniejszą - Wiktora Publiczności.

 • "Miodowe lata" nie powrócą

  Wszystko wskazuje na to, że kultowy sitcom "Miodowe lata" już nigdy nie powróci.

 • "Ranczo": Cezary Żak jest właścicielem... szkoły języków obcych

  Zanim Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć. Dziś nie musi się już martwić o finanse, ale nie zrezygnował z bycia... biznesmenem. Jest m.in. właścicielem szkoły językowej w Gliwicach!

 • Czy będzie piąta seria "Rancza"?

  W rozmowie z "Tele Tygodniem" Cezary Żak zdradził, czy będzie piąta seria "Rancza", gdzie wciela się w podwójną rolę księdza i wójta. Opowiedział również, jak bardzo praca na planie tego serial u wpłynęła na jego karierę. I to nie zawsze pozytywnie... "To moje prawdziwe przekleństwo" - mówi o swoich rolach w "Ranczu" czy "Miodowych latach".

 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  ...wychodzą. Każdy Polak taki jest - twierdzi Cezary Żak. Wcielający się w Tadzia Norka Artur Barciś długo zastanawiał się, czy przyjąć rolę w sitcomie... - Dostałem propozycję zagrania w "Miodowych(...) podziękowano jej za udział w serialu i zastąpiono Katarzyną Żak. - Taka była decyzja producenta. Kontrakty na udział w "Miodowych latach" nie były dożywotnie. Gdy pojawiało się zamówienie na kolejne...

 • Święta polskich gwiazd

  Zapytaliśmy Laurę Łącz ("Kamienne tablice", serial "Klan") i Cezarego Żaka (serial "Miodowe lata"), jak spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Aktorzy opowiedzieli o zwyczajach świątecznych celebrowanych w ich rodzinnych domach i przekazali użytkownikom INTERIA.PL specjalne życzenia!

Zdjęcia na temat: cezary żak o miodowych latach
Wideo na temat: cezary żak o miodowych latach
 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...

 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

Dyskusje na temat: cezary żak o miodowych latach
 • Re: "Ranczo": Za co Katarzyna Żak polubiła Solejukową?

  lubiłam Żaków głównie za role w "Miodowych latach" ale jak Cezary pochwalił się na fejsie swoim uczestnictwem w " marszu wolności" to mam trwaly uraz do nich.....

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  jak kilka razy ogladalem go w latach miodowych, czy jak to badziewie tlumaczyli, to doszlem do wniosku ze jedyne co mial wspolnego z org. wykonawca tej roli(Jackie Gleason) to brzuch. totalne beztalencie.dno.

 • Re: 10 lat serialu "Ranczo"

  Ani to już wójt, ani to już proboszcz ;) Ale tak - Cezary Żak przeszedł w Ranczu sam siebie. Myślałem, że po Miodowych latach nie da się z niego już więcej wykrzesać, a okazuje się, że tak. I to jak wiele. Mistrz, a przy tym szalenie normalny Człowiek!

 • Re: "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  Po Miodowych latach i "wybitnej" postaci Karola Krawczyka nie oglądam żadnych filmów czy seriali w których występuje Cezary żak ,gorszym aktorem od niego jest tylko Gąsowski.

 • Cezary Żak

  Oj, taka się zrobiła chudzina z tego Czarusia...W miodowych Latach, tego sympatycznego ciałka było więcej...

 • Re: Wójt Paweł Kozioł (Cezary Żak) z...

  Z tych wszystkich seriali najlepszy jest Ranczo. To zarazem jedyny serial / film, gdzie Żak dobrze zagrał. Po Miodowych Latach miałem go dosyć. Postaci wójta / księdza dałem pozytywa. Pozytywa dałem również Traczowi, chociaż serial był słaby, Reszta na minus. BTW. Polskie seriale sa na żenująco niskim poziomie.