• Informacje na temat:

  chace crawford aktor

Artykuły na temat: chace crawford aktor
 • Mroczny Nate?

  Wśród wszystkich ostatnich dramatów, jakie miały miejsce w końcówce "Plotkary" Nate Archibald chce wreszcie rzucać się w oczy a Chace Crawford grać bardziej wyrazistą postać.

 • Chace Crawford w "Footloose"

  Chace Crawford wystąpi w remake'u filmu "Footloose".

 • Zawsze być sobą

  Pracuje w Nowym Jorku, ale nie szuka tam przyjaciół. Ma ich w Anglii, gdzie, jak podkreśla, jest jego dom. Przez dwa lata razem z Chace'em Crawfordem wynajmował mieszkanie, ale pozbył się współlokatora. Powód? Miał dość pobudek o siódmej rano. Wierzy, że spotka dziewczynę idealną, z którą obejrzy niejeden mecz ukochanej drużyny Chelsea Londyn.

 • Zastąpi Efrona w "Footloose"

  Chace Crawford zastąpi Zaca Efrona w remake'u "Footloose". Jest tylko mały problem - chłopak nie umie śpiewać, ani tańczyć.

 • Co słychać u gwiazd "Plotkary" 7 lat od zakończenia serialu?

  ...każdej kobiety, z którą kiedykolwiek był w związku. Chace Crawford jako Nate Archibald Nate, jako niekwestionowany przystojniak i chłopak z Upper East Side ma ogromne powodzenie u dziewczyn(...) kariery aktora. Można go obejrzeć w wielu produkcjach, jak np. "Jak urodzić i nie zwariować". Już w tym roku ma wyjść serial "The Boys" z udziałem Chace’a, natomiast na 2020 rok jest zaplanowana premiera...

 • Znany aktor reżyseruje serial

  Tate Donovan - aktor znany z takich seriali, jak: "Układy", "Przyjaciele" oraz "Życie na fali" - wyreżyseruje jeden z odcinków "Plotkary".

 • Donovan reżyseruje

  Aktor znany z "Układów" jak i "Przyjaciół" oraz "Życie na fali" poprowadzi fabułę odcinka pod tytułem "Gaslit".

 • Gwiazdor "Plotkary" w areszcie

  Gwiazdor serial u " Plotka ra" - Chace Crawford - został w piątek aresztowany pod zarzutem posiadania narkotyków.

 • Zagraniczne premiery - "Raport mniejszości" idzie pod nóż

  Dona Johnsona, jednak nawet kultowy Sonny ("Policjanci z Miami") nie jest w stanie uratować tego tytułu. W serialu występują: Don Johnson, Chace Crawford, Rebecca Rittenhouse, Scott Michael Foster(...) jasnowidzów, którzy starają się wykorzystać swoje zdolności, aby pomóc innym. Słabe wyniki serii specjalnie nie dziwią - niedobrani aktorzy, absurdalność wykreowanego świata czy przewidywalny, proceduralny...

 • Gwiazdor "Plotkary" z córką Ozzy'ego?

  Gwiazdor serialu "Plotkara" - Chace Crawford - wywołał spekulacje, jakoby spotykał się obecnie z Kelly Osbourne, pokazując się nią kilkakrotnie w Nowym Jorku.

Zdjęcia na temat: chace crawford aktor
Wideo na temat: chace crawford aktor
 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.