• Informacje na temat:

  chad kroeger plotki

Artykuły na temat: chad kroeger plotki
 • Avril Lavigne i Chad Kroeger wrócili do siebie?!

  Avril Lavigne (31 l.) i Chad Kroeger (41 l.) nie mogą bez siebie żyć?!

 • Avril Lavigne i Chad Kroeger rozwodzą się!

  Plotki o kryzysie w związku pary krążyły już od miesięcy. Ani piosenkarka, ani jej mąż, Chad Kroeger (40 l.), nie komentowali jednak medialnych doniesień. Avril Lavigne najwyraźniej miała już dość. Postanowiła w końcu przyznać, że jej małżeństwo faktycznie jest już fikcją. Na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym wyjaśnia powody rozstania. "Z bolącym sercem potwierdzamy, że...

 • Avril Lavigne i Chad Kroeger wrócą do siebie?!

  Zagraniczne media spekulują na temat powrotu Avril Lavigne (31 l.) i Chada Kroegera (40 l.)!

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...ciążę aż przez siedem miesięcy! Nie wiadomo jeszcze, jak para zdecydowała się nazywać swoją pociechę. Avril Lavigne i Chad Kroeger w lipcu zeszłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Para(...) zwyciężczynię polsatowskiego show, podkreśliła, że nie straciła pracy w serialu "Na Wspólnej". Krążyły bowiem plotki, że za udział w programie konkurencyjnej stacji straci swoją ciepłą posadkę w tasiemcu...

 • Avril Lavigne na dobre zeszła się z byłym mężem?

  Avril Lavigne (31 l.) znów podsyciła plotki o powrocie do Chada Kroegera (41 l.)!

 • Avril Lavigne na odwyku? Wokalistka zaprzecza

  Według plotek problemy zdrowotne artystki miały być związane z odwykiem. Jednak Avril Lavigne nie zostawiła cienia wątpliwości, że nie o taką chorobę chodzi.

Wideo na temat: chad kroeger plotki
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.