• Informacje na temat:

  chajzera

Artykuły na temat: chajzera
 • Wyciekły stawki Filipa Chajzera!

  Magazyn "Press" przyjrzał się karierze młodego Chajzera. Choć do roli showmana przygotowywał się ponoć od dziecka, nie zawsze wszystko szło po jego myśli. "Na świadectwie maturalnym miał tylko(...) na poprowadzenie za mniejsze pieniądze nawet jakiejś bardziej prestiżowej imprezy. W tym biznesie to standard, jednak nie dla Filipa" - mówi "Pressowi" znajomy Chajzera. Prezenter zarabia również...

 • Chajzer, Witkowski, Jędrzejczak i Klich w "Ugotowanych"

  Cztery odcinki specjalne "Ugotowanych" będą pełne niespodzianek. Nie chodzi tu tylko o tajemnicze, fantazyjne nazwy dań. Poznamy także parę sekretów z życia gwiazd, a nawet będziemy świadkami małych skandali!

 • Żona Filipa Chajzera "przerywa milczenie" w tabloidzie!

  Żona Filipa Chajzera (31 l.) zdecydowała się skomentować ostatnie medialne doniesienia.

 • Filip Chajzer i "baleron splendoru"

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN-u. Najbliższe miesiące upłyną pod znakiem telewizyjnych nowości, jednak nie zabraknie też starszych, sprawdzonych formatów.

 • Burza po wpisie Filipa Chajzera!

  ...31-letni syn Zygmunta Chajzera nigdy nie ukrywał, że brakuje mu wyobraźni. Teraz postanowił o tym poinformować również na Facebooku.

 • "Hell's Kitchen": Tego nie pokazano w telewizji!

  We wczorajszym odcinku "Piekielnej Kuchni" po raz pierwszy w historii polskiej edycji kulinarnego show pojawiły się gwiazdy. Aktorka Elżbieta Romanowska znalazła się w przegranej drużynie i za karę musiała zjeść... wołową nerkę.

 • Syn Filipa Chajzera nie żyje

  Do tragedii doszło w czwartek 16 lipca wczesnym popołudniem na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Szczytniki niedaleko Płońska. Kierujący samochodem skoda fabia, były teść Filipa Chajzera(...) szpitala. Okoliczności zdarzenia bada policja. Maksymilian był synem Filipa Chajzera oraz jego żony Julii. Para rozstała się w 2013 roku. Smutna wiadomość zastała prezentera podczas podróży po Stanach...

 • Filip Chajzer poprowadzi nowe show

  Filip Chajzer - dziennikarz znany z poczucia humoru, satyrycznego zacięcia i sporej dawki dystansu do siebie, będzie gospodarzem wiosennej nowości TVN-u, "Mali Giganci". Program robi furorę w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

 • Homofobiczne wpisy Filipa Chajzera. Internauci oburzeni: Co za burak

  Syn Chajzera z fuchą w TVN kilka dni temu po raz drugi został ojcem. Na swoim profilu ogłosił to w dość nietypowy sposób, pozdrawiając karmiące matki. Jego post skomentował m.in. satyryczny serwis Vogule Poland, pisząc żartobliwie: "pozdrawia matka karmiąca". Odpowiedź Chajzera była zaskakująca: "Was już nie pozdrawiam. To zbyt podnieca redaktorki serwisu pies.pl czy inny pies i koń" - napisał...

 • Stała widownia "Tańca z Gwiazdami". "Mali giganci" znowu najlepsi

  3,3 mln - mniej więcej tyle osób ogląda najnowszą edycję "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Czy to wystarczający wynik, by zadowolić producentów show, czy też liczyli na nieco większą widownię?

Zdjęcia na temat: chajzera
Wideo na temat: chajzera
 • Nieznana córka Zygmunta Chajzera

  Zygmunt Chajzer podkreśla, że jego córka Weronika - choć ma predyspozycje do tego, by pójść w jego ślady i zostać prezenterką telewizyjną - na razie nie wiąże swojej przyszłości z show-biznesem. Jej pasją jest siatkówka. Dziewczyna cały wolny czas poświęca na treningi. – Weronika w ogóle nie ma pomysłów dotyczących kariery medialnej. Jest cicha, skromna, małomówna, w przeciwieństwie do mnie i Filipa - mówi Chajzer. - Jest też wysoka, szczupła, piękna. Gdyby chciała być prezenterką, to...

 • Afera cukierkowa i promile Chajzera!

  Inspektor Jarosław Baciński opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o aferze cukierkowej, która spotkała go w pracy. Jak doszło do tego, że policja sprawdzała czy jest trzeźwy w biurze?  Kom. Magdalena Michalewska z Oddziału Ruchu Drogowego wyjaśniła, czy po spożyciu cukierków z alkoholem można prowadzić samochód. Ile promili w wydychanym powietrzu miał reporter Filip Chajzer po zjedzeniu dwóch sztuk takich łakoci? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Prokop rozbiera Chajzera. Śmieszne?

  Był Woli&Tysio, teraz przyszedł czas na Prokopcia i Chajzerka. Prowadzący "Dzień dobry TVN" wcielił się w stylistę, który próbuje pomóc koledze ubrać się na wieczór do modnego klubu. Jak dziennikarz poradził sobie w roli kabareciarza? (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: chajzera