• Informacje na temat:

  chamillionaire

Artykuły na temat: chamillionaire
 • Platynowe dzwonki

  "My Humps" Black Eyed Peas, "Ridin'" Chamillionaire, "Laffy Taffy" D4L i "I'm In Luv (Wi A Stripper)" T-Pain - te cztery utwory nagrodziła organizacja amerykańskiego przemysłu muzycznego RIAA. Te kompozycje w formie dzwonków telefonicznych przekroczyły poziom 2 milionów ściągnięć, za co przyznano wykonawcom multiplatynę.

 • "Wyrwać się z brudu"

  "Dirty South" to jeden z najważniejszych obecnie nurtów w amerykańskim hip hopie. Ikonami gatunku są Chamillionaire, Ludacris, Three 6 Mafia, Juvenile, Lil' Jon, Mystikal, Slim Thugh czy Young Jeezy. Jak się okazuje tłuste basy i rapowanki o ciężkich łańcuchach, ekskluzywnych furach, pięknych kobietach i gangsterce trafiły także na podatny grunt w Polsce. Jak to się stało? Sprawdźcie sami wywiad

 • Justin Timberlake wycięty

  To spora niespodzianka - najnowszy singel nowojorskiej formacji Scissor Sisters "I Don't Feel Like Dancin'" zrzucił ze szczytu brytyjskiej listy przebojów singlowych faworyzowanego Justina Timberlake'a i piosenkę "SexyBack". Popularne "Nożyczki" awansowały z miejsca czwartego, "wycinając" byłego wokalistę N' Sync z pierwszego na drugie.

 • Udany powrót R. Kelly'ego

  1. miejsce globalnej listy sprzedaży płyt przejął w tym tygodniu R. Kelly z albumem "Double Up".

 • Skok Beyonce

  Aż o dwadzieścia pozycji na brytyjskiej liście przebojów awansował "Deja Vu", nowy singel Beyonce Knowles, byłej piosenkarki girlsbandu Destiny's Child. W notowaniu pojawił się natomiast premierowy utwór Justina Timberlake'a "SexyBack". Na razie trzynasta, piosenka w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej awansuje na szczyt zestawienia.

 • Dixie Chicks wykorzystały płytową bessę

  Country'owo-popowe trio Dixie Chicks drugi tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych "Billboard 200". Ten fakt nie jest spowodowany bynajmniej oszałamiającą popularnością zespołu, lecz bardziej brakiem przebojowych nowości na liście.

 • Christina Aguilera wymiata konkurencję

  "Back To Basics", podwójny album Christiny Aguilery, dzięki sprzedaży blisko 350 tysięcy egzemplarzy zadebiutował na samym szczycie amerykańskiej listy przebojów. To jej najlepszy wynik od czasu jej pierwszej płyty z 1999 roku. Warto zaznaczyć, że tym razem pierwszą piątkę zestawienia tworzą same nowości.

 • Rockowe Stany Zjednoczone

  Na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych "Billboard 200" spory ruch - w pierwszej dziesiątce zestawienia znalazło się aż sześć nowości, z czego stricte rockowe albumy zajęły trzy pierwsze miejsca. Najpopularniejszą płytą mijającego tygodnia za Atlantykiem była "IV" Godsmack.

 • Red Hot Chili Peppers dalej rządzą

  Pomimo aż 65-procentowego spadku sprzedaży albumu "Stadium Arcadium", Red Hot Chili Peppers utrzymali się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych "Billboard 200". najwyższą nowością okazało się wydawnictwo rapera Cam'rona.

 • Tool amerykańskim Numerem Jeden

  W tym tygodniu lista bestsellerów płytowych "Billboard 200" została zdominowana przez wykonawców alternatywnych - na pierwszych dwóch miejscach zadebiutowały nowe płyty Tool i Pearl Jam. Nowe wydawnictwo formacji wokalisty Maynarda Keenana przebiło niemal dwukrotnie wynikami sprzedaży płytę pionierów muzyki grunge.