• Informacje na temat:

  chamski artur wypadek

Artykuły na temat: chamski artur wypadek
 • Artur Chamski miał poważny wypadek!

  Jak donoszą media, Artur Chamski (35 l.) uległ bardzo groźnemu wypadkowi samochodowemu...

 • Artur Chamski miał groźny wypadek!

  Aktor i wokalista Artur Chamski, czyli Patryk z "Na Wspólnej" i Radek z "Kochaj mnie, kochaj!", miał poważny wypadek samochodowy. Jak donoszą media doznał urazu głowy i trafił do szpitala, a jego samochód nadaje się do kasacji.

 • Wypadek podczas spektaklu "Polita"

  Na nogę Artura Chamskiego (33 l.) spadł rekwizyt, doprowadzając do otwartego złamania kości stopy.

 • "Na dobre i na złe": Nowa i niepokorna

  W Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka. Bez pozwolenia dyrektora weźmie udział w ciężkiej operacji. Okaże się, że to Julka Burska (Aleksandra Hamkało), adoptowana córka Kuby (Artur Żmijewski) i Zosi (Małgorzata Foremniak).

 • Te dramaty zmieniły życie Nataszy Urbańskiej!

  ...bardziej, że już wkrótce spadł na nią kolejny cios. Podczas jednego z granych przy pełnej widowni spektakli "Polity" reflektor runął na scenę. Spadł wprost na nogi Artura Chamskiego. Aktor na kilka(...) olbrzymi musical pod potrzeby Artura. Żeby mógł on raz jeden pojawić się razem z Nataszką na scenie na... wózku inwalidzkim!" - czytamy w tygodniku. Wypadek kolegi i śmierć Julii miały mocny wpływ na...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Artur Chamski był pierwszy

  Mało kto wie, że to właśnie kreacji Artura Chamskiego zawdzięczamy dobrą zabawę przed telewizorami. - Nakręciliśmy pilota na długi czas przed startem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nikt nie był pewien sukcesu - wspomina aktor.

 • Niespodzianki w "jak Oni śpiewają"

  Kontrowersyjny polityk i dziennikarz Jerzy Urban wycofał się z show "jak Oni śpiewają". Anna Mucha zaśpiewała z... producentem show.

 • "Prosto w serce": Pokaz jak ze snu

  Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha).

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

Wideo na temat: chamski artur wypadek
 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Artur i Minimki 3. Dwa Światy

  Trzecia część przygód ukochanego przez dzieci Artura, bohatera takich kinowych przebojów jak: "Artur i Minimki" oraz "Artur i zemsta Maltazara"! Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów,...

Dyskusje na temat: chamski artur wypadek