• Informacje na temat:

  channel 5

Artykuły na temat: channel 5
 • Księżna Diana przez całe życie ukrywała swoją chorobę. Tajemnicę zdradził lokaj

  W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu kanałowi Channel 5 Paul Burrell (58 l.) opowiedział m.in. o chorobie księżnej Diany. Za rozmowę zgarnął 10 tys. funtów.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Przyłapani na gorącym uczynku!

  Polska premiera 5. sezonu serialu „Castle” tylko na Universal Channel.

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Hank powraca i ma się świetnie

  Czarny humor spod znaku "Californication" w marcu na Universal Channel.

 • "Violetta": Serial i koncert na DVD

  "Violetta: Koncert" oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu serialu "Violetta" zadebiutowały na DVD 28 listopada. Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawią się na rynku 5 grudnia.

 • Premiera piątego sezonu serialu "Żona idealna"

  Alicia Florrick - jedna z najbardziej fascynujących i ekscytujących bohaterek, które pojawiły się w ostatnich latach na małym ekranie, powraca w piątym sezonie serialu "Żona idealna". Universal Channel po raz kolejny pokaże, jak Alicia podejmuje kolejne wyzwania związane z nową firmą i z pozycją męża, jako gubernatora Illinois.

 • "Adam szuka Ewy": Nagie reality show na antenie TLC

  Od lutego w ramówce stacji TLC pojawi się nowe reality-show "Adam szuka Ewy" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Konkurs: Czy związek Beckett i Castle'a ma szanse powodzenia?

  Na Universal Channel w każdy poniedziałki o godzinie 22.00 można oglądać najnowszy 5.sezon serialu "Castle". Z tej okazji wspólnie z tą stacją przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami.

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

Zdjęcia na temat: channel 5
Wideo na temat: channel 5
 • Nathan Fillion jakiego nie znacie

  Od 4 lutego w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 na Universal Channel widzowie mogą oglądać premierowe odcinki 5. sezonu "Castle". To serial kryminalny z domieszką dobrego humoru, przy-gody i romansu. Głównym bohaterem jest Richard Castle (Nathan Fillion), który pomaga pięknej policjantce Kate Beckett (Stana Katic) w rozwiązywaniu kolejnych kryminalnych zagadek. Ten rozwiedziony, samotnie

 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.