• Informacje na temat:

  charakterystyka

Artykuły na temat: charakterystyka
 • ...nazwisko coś z pierścionkiem i w sumie na tym kończy się charakterystyka tej postaci" - pisze Piotrek Grabarczyk na swoim blogu. Oto kilka zdjęć pani "z pierścionkiem w nazwisku" na ściance...

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • "Mindhunter": Wracają najlepsi profilerzy FBI! Znamy datę premiery drugiego sezonu!

  Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Co prawda Charlize Theron wspominała w wywiadach, że drugi sezon "Mindhuntera" może zadebiutować w sierpniu, ale aż do teraz nikt nie potwierdził tej informacji. Pod koniec zeszłego tygodnia datę premiery w końcu zdradził David Fincher (podczas wywiadu dla KCRQ’s The Treatment).

 • Tomasz Kot: Sekret jego sukcesu

  "Bogowie" wynieśli go na szczyt! Dzięki roli Zbigniewa Religi wyjechał z Gdyni z nagrodą. Teraz nikt nie wątpi, że Tomasz Kot jest nie tylko najwyższym, ale i najlepszym aktorem w Polsce.

 • "Rezydencja" to plagiat TVP?!

  ..., żona i dwójka dzieci, w projekcie Stefaniaka - siedmioro rodzeństwa bogacza, który przed rozpoczęciem akcji umarł. Całkowicie inne są wszystkie wątki, charakterystyka postaci itp. Łączy je wyłącznie...

 • "Wielka Szóstka" : Ofensywa nerdów

  "Wielka Szóstka" Dona Halla i Chrisa Williamsa to typowe "origin story": opowieść o narodzinach grupy superbohaterów, o dojrzewaniu do odpowiedzialności i chrzcie bojowym.

 • "Daredevil": Powrót do korzeni

  .... Jeżeli chodzi o Karen, której wątek i charakterystyka były jedną z największych plusów drugiego sezonu, to i ona nie próżnuje. Ze wszystkich sił stara się zaleźć Fiskowi za skórę i uporać...

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

 • Netflix: Znamy datę premiery serialu "Mindhunter"

  Jak podaje serwis Collider.com nowy serial Davida Finchera zadebiutuje w serwisie Netflix w piątek, 13 października 2017 roku.

 • Sala Škoda 4DX już w Krakowie!

  W najbliższy piątek, 2 stycznia, w Cinema City Bonarka w Krakowie zostanie otwarta druga w Polsce sala Škoda 4DX, która wyposażona jest w najbardziej zaawansowaną technologię kinową. Pierwsi widzowie będą mogli zobaczyć film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

Zdjęcia na temat: charakterystyka
Wideo na temat: charakterystyka
 • "Singielka": Filip Bobek zdradza, czy lubi grać amantów

  Filip Bobek opowiedział o charakterystyce bohatera, w którego wciela się w serialu "Singielka". - Granie Mikołaja sprawia mi olbrzymią frajdę, dlatego, że jest to amant. Ma też dużo niefajnych cech. Myślę, że to nadaje mu ciekawy koloryt - przyznał aktor. Źródło: X-News/TVN

 • Dorota Williams faworyzowała Kożuchowską? "Tylko Małgosia nosi Balmain"

  Dorota Williams opowiedziała o charakterystyce kostiumów, jakie przygotowuje dla bohaterów nowego serialu TVN „Druga Szansa”. - Bardzo ważne dla mnie jest to, że w zasadzie wszystkie postacie są ubierane w polskie marki, oprócz Małgosi Kożuchowskiej, która nosi Balmain, ale ona jako główna bohaterka musi być zrobiona w dosyć jednoznaczny sposób - przyznała stylistka. (Agencja TVN/x-news)

 • Netflix: Pierwszy teaser serialu "Mindhunter"

  Serial "Mindhunter" to ekranizacja książki "Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit" Johna Douglasa. Fabuła serialu dotyczy śledztw, jakie przeprowadził Douglas (agent specjalny FBI oraz jeden z pierwszych psychologów, który zajął się profilowaniem indywidualnej charakterystyki sprawców przestępstw) w trakcie swojej kariery. Co ciekawe, na postaci autora "Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit" było wzorowanych wiele znanych bohaterów współczesnej popkultury,...

Dyskusje na temat: charakterystyka