• Informacje na temat:

  charakteryzacja

Artykuły na temat: charakteryzacja
 • "Singielka": Elka daje przykład

  W szczerej rozmowie Paulina Chruściel zdradziła nam, co czeka jej serialową postać, ile zajmuje charakteryzacja Singielki oraz jak pracuje jej się z mężem na planie.

 • 7 filmów walczy o Oscara za charakteryzację

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła skróconą listę filmów, które powalczą o Oscara w kategorii najlepsza charakteryzacja i fryzury. Znalazło się na niej siedem tytułów.

 • Joanna Moro (32 l.) może mówić o prawdziwym pechu. Podczas sylwestrowego spektaklu w teatrze Krystyny Jandy uległa wypadkowi, który pozostawił szpecący ślad. Za kulisami aktorka miała stracić równowagę, nieszczęśliwie upaść i… podbić sobie oko! Efektem „pochwaliła się” na Instagramie. „To nie jest charakteryzacja teatralna, tak się zdarza czasami w mojej pracy” – napisała. Na szczęście dzięki...

 • "Must Be The Music": Upiorny zespół w halloweenowej stylizacji

  Krew, zwęglona skóra, rany cięte - w takiej właśnie charakteryzacji już w najbliższą niedzielę (2 listopada) na scenie "Must Be The Music" zaprezentuje się metalowy zespół Inflection.

 • "Szpital": Rany na zamówienie

  Bez charakteryzacji nie może powstać chyba żadna filmowa produkcja. Ale są seriale, w których ma ona kluczowe znaczenie.

 • Przebieranki Soni Bohosiewicz

  Akcja nowej komedii Jerzego Stuhra "Obywatel" rozciągnięta jest na kilka dekad. Niektóre filmowe postaci przechodziły więc znaczące metamorfozy. Dla aktorów - Jerzego i Macieja Stuhrów, a także Sonii Bohosiewicz oznaczało to eksperymenty z charakteryzacją.

 • "Gra o tron": Urodowe sekrety Emilii Clarke

  Uwielbia klasyczne makijaże i świeżość kwiatowych perfum. Choć przywykła do charakteryzacji, najlepiej czuje się w naturalnym wydaniu. "To wspaniała perspektywa wiedzieć, że nie potrzebujesz wiele, by ulepszyć swoje naturalne piękno" - wyznaje Emilia Clarke.

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • Kasia Cichopek z brzuszkiem! Zdjęcie na Instagramie wywołało sporo emocji!

  ...charakteryzacja, ale w komentarzach fanów nie zabrakło oczywiście pytań, czy to być może jej trzecia ciąża. Pojawiły się też sugestie, że być może to czas, aby z Hakielem postarali się o jeszcze jedno...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kaliszuk jako Nicki Minaj

  W najbliższym odcinku show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk wcieli się w raperkę Nicki Minaj. Znana jest ona z bujnych kształtów, co sprawiło niemało kłopotów... realizatorom programu!

Zdjęcia na temat: charakteryzacja
Wideo na temat: charakteryzacja
 • "Wikingowie": Charakteryzacja

  Materiał zza kulis "Wikingów". Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig oraz Linus Roache opowiadają o pracy na planie.

 • Gabinet doktora Caligari

  Gabinet dr. Caligari to czołowy przedstawiciel ekspresjonizmu, film, z którego filmowcy czerpią wzorce po dziś dzień. To także klasyczny film grozy. Alan przychodzi do gabinetu tajemniczego doktora Caligari, gdzie wróż Cesare przepowiada, iż Alan pożyje jeszcze tylko do zmroku. Faktycznie, mężczyzna zostaje zamordowany a wróżbita staje się głównym podejrzanym. Cesare ucieka przed pragnącym go zlinczować tłumem, ale w końcu umiera z wyczerpania. Sprawę w swoje ręce postanawia wziąć Francis,...

 • Charakteryzacja w "The Walking Dead"

  Klip prezentujący kulisy pracy charakteryzatorów, tworzących żywe trupy w serialu "The Walking Dead". Produkcja zadebiutuje w stacji AMC w październiku. Niedługo potem w Polsce serial zacznie nadawać telewizja FOXlife.

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

Dyskusje na temat: charakteryzacja