• Informacje na temat:

  charles dance reżyser

Artykuły na temat: charles dance reżyser
 • Weekend w kinie

  W ten piątek na ekranach polskich kin zadebiutują aż trzy produkcje nominowane w tym roku do Oscara w kategorii "Najlepszy film" - "Bezdroża" , "Marzyciel" i "Ray" . Poza tym widzowie będą mogli obejrzeć "Lawendowe wzgórze" , "Zło" , "Miłość na żądanie" oraz animację "Kubuś i Hefalumpy" .

 • Tydzień na DVD

  W tym tygodniu na DVD zadebiutuje kilka interesujących filmów. Przypomnieć będzie sobie można między innymi erotyczny dreszczowiec "Basen" (26 lutego - DVD do wypożyczenia), horror "Dark Water" (25 lutego - DVD do wypożyczenia) oraz melodramat "Daleko od nieba" (23 lutego - DVD do wypożyczenia).

 • Nikolaj Coster-Waldau wraca do "Gry o tron"

  - Nie chciałem do końca życia być trzymającym się na uboczu europejskim dziwakiem, który z dala od reszty towarzystwa popala własnoręcznie skręcane papierosy i ma wredny wyraz twarzy - śmieje się Nikolaj Coster-Waldau.

 • Ali G atakuje!

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów 2002 roku pojawia się na kasetach VHS i płytach DVD. "Ali G Indahouse" to film, który łamie tabu, promuje indywidualizm i wolność słowa, a także parodiuje system polityczno-społeczny Wielkiej Brytanii.

Wideo na temat: charles dance reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....

 • Gra tajemnic

  Zespół najbardziej utalentowanych ludzi na świecie pracuje pod okiem genialnego Alana Turinga nad złamaniem skomplikowanego kodu, którym posługują się naziści. Ich niesamowite dokonania, oparte częściowo na pracy polskich naukowców, pozwalają położyć kres najbardziej okrutnej wojnie w historii dużo wcześniej, niż wydawało się to możliwe. Po tych wydarzeniach Turing w blasku chwały przystępuje do badań, których efektem będzie największa rewolucja naszych czasów – powstanie komputera. Mimo...