• Informacje na temat:

  charles laughton producent

Artykuły na temat: charles laughton producent
 • Świadek oskarżenia znowu zeznaje!

  Wytwórnia MGM zamierza po raz drugi nakręcić film na podstawie sztuki Agathy Christie "Świadek oskarżenia". Pierwszą ekranową wersję tej opowieści zrealizował w 1957 roku sam Billy Wilder ( "Pół żartem, pół serio" ), a główne role w jego filmie zagrali Tyrone Power, Marlene Dietrich, Charles Laughton i Elsa Lanchester. Producentem wykonawczym nowego filmu będzie Daniel Melnick ( "Footloose

 • David Kelley i "Świadek oskarżenia"

  David E. Kelley, twórca i producent serialu "Ally McBeal" , napisze scenariusz nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera ( "Pół żartem, pół serio" ) w 1957 roku. Za swoje wysiłki David E. Kelley, prywatnie mąż Michelle Pfeiffer, zainkasuje siedmiocyfrową sumę.

 • Gerard Depardieu jako Quasimodo

  Gerard Depardieu ( "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" , "Vatel" , "Vidocq" ) zagra główną rolę w serial u "Dzwonnik z Notre Dame". Francuski gwiazdor wcieli się w tytułową postać dzwonnika Quasimodo.

 • A. Pacino i N. Kidman zamieszani w morderstwo

  Al Pacino ( "Adwokat diabła" ) i Nicole Kidman ( "Inni" ) zgodzili się na wzięcie udziału w nowej wersji filmu "Świadek oskarżenia" z 1958 roku w reżyserii legendarnego Billy'ego Wildera.

 • Michelle Pfeiffer zeznaje

  Michelle Pfeiffer ( "Co kryje prawda" , "Biały oleander" ) zagra w nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera w 1957 roku. Nad scenariuszem nowej wersji historii pracuje David E. Kelley ( serial "Ally McBeal" ), prywatnie mąż Michelle Pfeiffer.

 • Lepsi od oryginału

  Zagraj autentyczną postać, a dostaniesz Oscara - mówi się obecnie w Hollywood. I jak się okazuje, stwierdzenie to wcale nie jest bezzasadne.