• Informacje na temat:

  charlie rose

Artykuły na temat: charlie rose
 • Charlie Sheen zlecił zabójstwo swojej narzeczonej?! Policja ma na to dowody!

  Charlie Sheen (50 l.), który ogłosił niedawno, że jest nosicielem wirusa HIV, wpadł w kolejne kłopoty. Okazuje się bowiem, że amerykański aktor prawdopodobnie zlecił zabójstwo swojej byłej narzeczonej, Scottine Ross. Policja dostała nagranie, na którym wyraźnie słychać, że Sheen oferuje komuś 20 tys. dolarów za "pochowanie tej kupy g**na". Czy aktor trafi za kratki?

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Just Like Buffalo

  ..."Dwóch i pół" to niebanalna opowieść o relacjach rodzinnych, podana ze sporą dawką humoru. Charlie Harper (Charlie Sheen) to zamożny kawaler, którego idylliczna...

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • My Doctor Has a Cow Puppet

  ..."Dwóch i pół" to niebanalna opowieść o relacjach rodzinnych, podana ze sporą dawką humoru. Charlie Harper (Charlie Sheen) to zamożny kawaler, którego idylliczna...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • "Stranger Things": Bracia Duffer zostali oskarżeni o... plagiat

  ...​Matt i Ross Duffer zostali oskarżeni o plagiat przez Charliego Kesslera - reżysera krótkometrażowego filmu "Montauk", opowiadającego o paranormalnych efektach tajnych rządowych eksperymentów...

 • Charlie Sheen wrócił do żony

  Aktor Charlie Sheen (40 l., "Pluton" ) najwyraźniej wrócił do swojej żony Denise Richards (34 l., "Świat to za mało" ) - w czasie telewizyjnego wywiadu dumnie prezentował nie noszoną od jakiegoś czasu obrączkę. Aktor zdjął obrączkę po rozstaniu z Richards w marcu tego roku. Od tamtej pory prasa donosiła na przemian, że para się rozwodzi albo wraca do siebie.

 • "Stranger Things" plagiatem?!

  W zeszłym roku pojawiły się spekulacje, że serial "Stranger Things" to plagiat. Fani serialu uważali, że to tylko plotki, jednak teraz sprawa nabrała innego znaczenia. Do sądu trafił pozew, w którym reżyser Charlie Kessler oskarża braci Duffer o kradzież. Jak zakończy się sprawa sądowa?

 • Johnny Depp przerwał pracę

  Johnny Depp ( "Charlie i fabryka czekolady" ) postanowił zrezygnować z pracy do czasu, aż jego córka Lilly-Rose wyzdrowieje.

Zdjęcia na temat: charlie rose
Wideo na temat: charlie rose
 • Charlie Sheen zlecił zabójstwo swojej narzeczonej?!

  Charlie Sheen (50 l.) na celowniku policji z Los Angeles. Przeciw aktorowi zostało wszczęte śledztwo. Miał on ponoć grozić swojej byłej narzeczonej śmiercią. W rękach funkcjonariuszy jest nagranie, na którym gwiazdor oferuje komuś 20 tys. dol. za zabicie Scottine Ross. "Ta kupa gó*na musi być ku**a pochowana. Wolę dać komuś 20 tysięcy, żeby ją dobił" - miał rzekomo powiedzieć Sheen. Czy za

 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

Dyskusje na temat: charlie rose