• Informacje na temat:

  charlie sheen aniołki

Artykuły na temat: charlie sheen aniołki
 • "Zabójcze umysły": Bolesna nauczka

  ...w "Jednym gniewnym Charliem" w czerwcu 2013 r. Powód? Poskarżyła się na swojego partnera, Charliego Sheena, do producenta serialu. Zarzuciła koledze wieczne spóźnianie się na plan oraz brak szacunku(...), a jednym z jego producentów, Virgilem Williamsem, która skończyła się... użyciem siły. - To nie było  tak, że Thomas go popchnął. Williams nie jest żadnym aniołkiem. To bokser i były żołnierz. Ma...

 • Aniołki Charliego... Sheena

  Charlie Sheen wraca do formy sprzed lat? Aktor spędza wakacje na Hawajach w towarzystwie trzech dziewczyn.

 • Najodważniejsze gwiazdy filmu

  Daniel Day-Lewis ( "Bokser" , "Gangi Nowego Jorku" ) otrzymał miano najbardziej skłonnego do poświęceń aktora Hollywood (Hollywood's Most Daring Movie Star). Dzielny Irlandczyk wyprzedził na chwalebnej liście parę Amerykanów: Toma Hanksa ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Droga do zatracenia" ) i Renee Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" , "Chicago" ).

 • We wtorek, 30 stycznia, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych prestiżowych nagród Gildii Aktorów (Annual Screen Actors Guild Awards). Wyróżnienia będą przyznane już po raz siódmy. O laury w tym roku walczyć będą między innymi Julia Roberts, Tom Hanks, Russell Crowe, Robert Downey Jr.