• Informacje na temat:

  charlie sheen dziewczyny

Artykuły na temat: charlie sheen dziewczyny
 • Charlie Sheen planuje ślub

  Aktor Charlie Sheen (41 l.) zaręczył się ze swoją dziewczyną Brooke Mueller (29 l.).

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Bije rekordy, traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter: liczba odbiorców doszła do miliona. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą zonę, której Sheen miał grozić śmiercią.

 • Bije rekordy popularności, ale traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą żonę gwiazdora, której ten miał grozić śmiercią.

 • Bije rekordy na Twitterze, ale traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter: liczba odbiorców doszła do miliona. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą żonę, której Sheen miał grozić śmiercią.

 • Poślubiłaby skandalistę jeszcze raz

  Mimo burzliwego rozstania i późniejszej walki o prawo do opieki nad dziećmi, Denise Richards nie żałuje, że poślubiła Charliego Sheena. Deklaruje, że zrobiłaby to jeszcze raz.

 • Serialowa wiosna w Comedy Central!

  Idzie wiosna! Z tej okazji stacja Comedy Central przygotowała komediową amunicję do walki z przedwiosenną apatią i przygnębieniem. 4. sezon niepokornego terapeuty "Jednego gniewnego Charliego", wielki powrót "Hożych doktorów", premiera 6. sezonu "Dwóch i pół" oraz dalsze przygody przyjaciół z "Jak poznałem waszą matkę".

 • Bon Jovi: Gitarzysta chce ślubu

  Na początku roku w atmosferze skandalu rozpoczął się związek Richie Sambory (47 l.), gitarzysty rockowej grupy Bon Jovi, i aktorki Denise Richards (35 l.), byłej dziewczyny Bonda z filmu "Świat to za mało". W tym czasie kończyły się ich głośno komentowane małżeństwa z aktorami Heather Locklear i Charlie Sheenem. Muzyk uznał, że kontrowersje wokół jego nowego związku ucichły i obecnie na poważnie

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #57

  Sary Connor", "Emerald City", "Crossbones"). W projekt zaangażowani są również m.in. Becky Clements, Bong Joon Ho (twórca oryginału), Chan-wook Park oraz Charlie Jane Anders, współzałożycielka serwisu(...), którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą...

 • "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  W połowie kwietnia na ekranach polskich kin pojawi się piąta część głośnej serii "Straszny film", parodiującej znane hollywoodzkie produkcje. Tym razem twórcy "Strasznego filmu 5" zajęli się takimi tytułami, jak "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" i "Oszukać przeznaczenie".