• Informacje na temat:

  charlie sheen kochanki

Artykuły na temat: charlie sheen kochanki
 • Charlie Sheen na prośbę nowej kochanki wyrzucił córki i ich matkę z domu

  Charlie Sheen (48 l.) nie tylko nie chce płacić alimentów na dzieci, ale również kazał córkom i ich matce wyprowadzić się z należącego do niego domu.

 • Była wraca do Charliego Sheena!

  W najbliższym odcinku serialu "Jeden gniewny Charlie" odtwórcę głównej roli - krnąbrnego Charliego Sheena - czeka namiętny romans z Selmą Blair. Produkcję można oglądać na antenie Comedy Central.

 • Charlie Sheen w nowej odsłonie

  ...21 października o 22:00 Comedy Central zaprezentuje nowy serial komediowy "Jeden gniewny Charlie".

 • Obrażał pracodawców, więc zdjęli jego serial

  Zdjęcia do serialu "Dwóch i pół" nie ruszą prędko. Telewizja CBS wstrzymała decyzję o wznowieniu produkcji sitcomu po przerwie spowodowanej złym stanem zdrowia Charliego Sheena. Powodem tej decyzji były obraźliwe wypowiedzi aktora pod adresem swoich szefów.

 • "Jeden gniewny Charlie": Powraca piąty sezon

  W nowym roku w Comedy Central Polska premiery i powroty znanych seriali. Fani Charliego Sheena poznają dalsze losy ulubionego terapeuty w kontynuacji piątego sezonu "Jednego gniewnego Charliego". Pod koniec stycznia wystartuje siódmy sezon "Californication". Dowiemy się jak dalej potoczy się historia Hanka Moody’ego. A dla wszystkich widzów spragnionych nietuzinkowych żartów - nowy serial...

 • Ranking upadłych gwiazd

  Kiedy hollywoodzkie gwiazdy spadają z firmamentu, robią to z hukiem. Kogo w tym roku najbardziej zabolał upadek z wysoka? Komu tylko podwinęła się noga, przewrócił na chwilę, otrzepał z plotek i powstał silniejszy? Kto zaś sukcesywnie stacza się po równi pochyłej? Sprawdźcie, znaleźliśmy wszystkich.

 • Obrażał pracodawców, więc zdjęli jego serial

  Zdjęcia do serialu "Dwóch i pół" nie ruszą prędko. Telewizja CBS wstrzymała decyzję o wznowieniu produkcji sitcomu po przerwie spowodowanej złym stanem zdrowia Charliego Sheena.

 • Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin

  Mimo że nie ma ostatnio najlepszej passy, jest twórcą obrazów, które na stałe zapisały się w historii kina."Pluton", "Wall Street", "Urodzeni mordercy" - to najgłośniejsze tytuły w dorobku obchodzącego 65. urodziny Olivera Stone'a.

 • Komediant w prywatnym piekle

  Ostatnio głośno jest o 45-letnim aktorze Charliem Sheenie. Zarabia krocie, wydaje głównie na narkotyki i prostytutki, pije na umór, grozi kobietom, obraża producentów... Do tej pory kolejne skandale napędzały jego karierę. Czy teraz uległa ona załamaniu?

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.

Wideo na temat: charlie sheen kochanki
 • Charlie Sheen jest zakażony wirusem HIV?

  Charlie Sheen jest zakażony wirusem HIV? Według doniesień medialnych, amerykański aktor planuje powiedzieć o tym w wywiadzie dla telewizji NBC. Gwiazdor ponoć już od roku utrzymuje chorobę w tajemnicy. Teraz zdecydował się wyznać prawdę ze względu na wyciek poufnych informacji. Sheen nigdy nie krył się z prowadzeniem rozwiązłego stylu życia. Aktor zmaga się też z licznymi uzależnieniami. Jak na

 • Charlie Sheen jest zarażony wirusem HIV?!

  Charlie Sheen (50 l.) jest zakażony wirusem HIV? Według doniesień medialnych, amerykański aktor planuje powiedzieć o tym w wywiadzie dla telewizji NBC. Gwiazdor ponoć już od roku utrzymuje chorobę w tajemnicy. Teraz zdecydował się wyznać prawdę ze względu na wyciek poufnych informacji. Sheen nigdy nie krył się z prowadzeniem rozwiązłego stylu życia. Aktor zmaga się też z licznymi uzależnieniami