• Informacje na temat:

  charlie sheen w więzieniu

Artykuły na temat: charlie sheen w więzieniu
 • Charlie Sheen wyznaje, że jest nosicielem wirusa HIV

  Charlie Sheen przyznał we wtorkowym wywiadzie w programie telewizyjnym "The Today Show", że jest nosicielem wirusa HIV. 50-latek dodał, że o chorobie dowiedział się 4 lata temu.

 • Charlie Sheen w więzieniu na specjalnych zasadach?

  Choć Charlie Sheen musi spędzić 45 dni w więzieniu za napaść na swoją żonę Brooke Miller w ostatnie święta Bożego Narodzenia w Aspen, najbardziej martwi go to, że za kratkami nie będzie mógł... palić.

 • Więzień w serialu?

  Niedawno świat obiegła wiadomość, że w serialu "Jeden gniewny Charlie", emitowanym na kanale Comedy Central najprawdopodobniej gościnnie pojawi się sam O. J. Simpson. Futbolista i aktor zagrał już wcześniej w serii filmów "Naga broń", jednak świat usłyszał o nim szerzej, kiedy Simpson został aresztowany za podwójne zabójstwo.

 • Aktor oskarżony o użycie broni

  Aktor Charlie Sheen został zatrzymany w Boże Narodzenie pod zarzutem przemocy domowej. Teraz okazuje się, że zarzuty mogą być jeszcze poważniejsze.

 • Bił żonę, nie pójdzie siedzieć

  Charlie Sheen został uznany za winnego przemocy domowej. Sąd w Aspen w stanie Kolorado potraktował jednak słynnego aktora dość łagodnie: zamiast do więzienia, wysłał go do kliniki odwykowej.

 • Dostał sądowy nakaz odwyku

  Charlie Sheen został w poniedziałek, 2 sierpnia, uznany za winnego przemocy domowej. Sąd w Aspen w stanie Kolorado potraktował jednak słynnego aktora dość łagodnie: zamiast do więzienia, wysłał go do kliniki odwykowej.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #62

  ...: Netflix podał zapowiedzi na kwiecień. Listę seriali, jakie zadebiutuje w przyszłym miesiącu znajdziecie poniżej lub tutaj . Aktualizacja #26: Dzisiaj w serwisie zadebiutował serial "Turn Up Charlie(...) czasie. Z kolejnymi odcinkami Grace (Jane Fonda) i Frankie (Lily Tomlin) stają się sobie coraz bliższe i zaczynają nawet wspólny biznes. Obok Fondy i Tomlin w serialu występują Martin Sheen...

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  Siedmiu Królestw. "Dwóch i pół" Sezon 9. Premiera 16.02, TVN 7, Czwartek, godz.: 22.30 Z bólem w sercu i uśmiechem na ustach żegnamy Charlie’ego Harpera (Charlie Sheen). Przekonajcie się, co czeka(...) zabawi w więzieniu? Nic bardziej mylnego. Korzystając ze swojego intelektu i osobistego uroku, umiejętnie wybroni się podczas procesu i bardzo szybko wróci do tropienia Red Johna. Tymczasem jego...

 • Charlie Sheen nie będzie mógł palić

  Choć Charlie Sheen musi spędzić 45 dni w więzieniu za napaść na swoją żonę Brooke Miller w ostatnie święta Bożego Narodzenia w Aspen, najbardziej martwi go to, że za kratkami nie będzie mógł... palić.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.