• Informacje na temat:

  charlie sheen żona

Artykuły na temat: charlie sheen żona
 • Charlie Sheen chce wrócić do byłej żony!

  Chociaż od ich rozwodu minęło dwanaście lat, gwiazdor filmowy Charlie Sheen (52 l.) i aktorka Denise Richards (47 l.) znów mają się ku sobie! Byli małżonkowie spędzają razem coraz więcej czasu. Sheen nie wahał się powiedzieć, że była żona jest jedyną kobietą, z którą się rozumie, i że chciałby odbudować ich zrujnowane małżeństwo. Ich drogi rozeszły się przez alkohol, narkotyki i zdradę...

 • Nowa żona Charliego Sheena

  Charlie Sheen zdradził w wywiadzie dla jednego z amerykańskich magazynów, że zamierza przed końcem maja ożenić się ze swoją narzeczoną Brooke Mueller.

 • Charlie Sheen zaraził byłą żonę i dzieci? Brooke Mueller komentuje sprawę!

  Charlie Sheen (50 l.) jest nosicielem wirusa HIV. Aktor potwierdził to w oficjalnym wystąpieniu w telewizji śniadaniowej. Czy Sheen zaraził swoją byłą żonę, Brooke Mueller (38 l.) oraz dwójkę ich dzieci?!

 • Charlie Sheen uratuje małżeństwo?

  Charlie Sheen i jego żona Brooke Mueller pomimo ostatniego kryzysu w ich związku, nie zamierzają brać rozwodu. Zamiast tego para pragnie dołożyć wszelkich starań, aby uratować swoje trwające dwa lata małżeństwo.

 • Charlie Sheen na prośbę nowej kochanki wyrzucił córki i ich matkę z domu

  Charlie Sheen (48 l.) nie tylko nie chce płacić alimentów na dzieci, ale również kazał córkom i ich matce wyprowadzić się z należącego do niego domu.

 • Charlie Sheen z daleka od żony

  Amerykański aktor Charlie Sheen (40 l., "Straszny film 4" ) nie będzie mógł zbliżać się do swojej żony. Sąd nakazał mu utrzymywanie dystansu co najmniej 90 metrów od Denise Richards (34 l., "To właśnie miłość" ), która w sądzie zeznała, że były małżonek groził, iż ją zabije.

 • Znany z wywoływania skandali Charlie Sheen (49 l.) zadbał, by znów było o nim głośno…

 • Charlie Sheen wrócił do żony

  Aktor Charlie Sheen (40 l., "Pluton" ) najwyraźniej wrócił do swojej żony Denise Richards (34 l., "Świat to za mało" ) - w czasie telewizyjnego wywiadu dumnie prezentował nie noszoną od jakiegoś czasu obrączkę. Aktor zdjął obrączkę po rozstaniu z Richards w marcu tego roku. Od tamtej pory prasa donosiła na przemian, że para się rozwodzi albo wraca do siebie.

 • Charlie Sheen nie chce już płacić na byłą żonę

  Charlie Sheen (48 l.) zapowiedział byłej żonie, Denise Richards, że nie chce już płacić na jej utrzymanie.

 • Charlie Sheen bierze rozwód

  Charlie Sheen i Brooke Mueller zdecydowali się na rozwód. Para, której problemy wyszły na jaw, gdy w święta Bożego Narodzenia aktor został aresztowany za pobicie żony, podpisała już ugodę, w której określono zasady opieki nad ich 15-miesięcznymi bliźniętami Bobem i Maksem.

Zdjęcia na temat: charlie sheen żona