• Informacje na temat:

  charlie simpson muzyk

Artykuły na temat: charlie simpson muzyk
 • Koniec Busted?

  Przyszłość angielskiej popowej grupy Busted stanęła pod znakiem zapytania, po tym jak jeden z muzyków Charlie Simpson oznajmił, że może opuścić zespół. Podobno ostateczną decyzję ma ogłosić w Nowy Rok.

 • Busted: To koniec

  Niepowodzeniem zakończyły się rozmowy o pozostaniu Charliego Simpsona w składzie angielskiej popowej grupy Busted. Jeden z jej trzech członków postanowił skoncentrować się na własnym rockowym projekcie Fightstar. Dlatego w piątek, 14 stycznia, muzycy Busted wydali specjalne oświadczenie, w którym oznajmiają, że kończą działalność.

 • Cameron Diaz w MTV

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) wystąpi w programie telewizji MTV. Gwiazda będzie bohaterką serial u podróżniczego w wersji reality . Kamery stacji będą towarzyszyć Diaz w czasie jej wizyt w różnych miejscach na świecie.

 • Busted: Fatalny weekend

  James Bourne, jeden z członków angielskiego tria Busted, miał fatalną końcówkę minionego tygodnia. W piątek, 14 stycznia, po tym jak Charlie Simpson zdecydował się odejść z Busted, ogłosił wspólnie z kolegami zakończenie działalności tej grupy. A raptem 24 godziny później okazało się, że rzuciła go dziewczyna.

 • Koniec Busted?

  Wciąż nie wiadomo, czy Charlie Simpson, jedna trzecia popowej angielskiej grupy Busted, zamierza nadal grać z kolegami. Chce on poświęcić się swojemu rockowemu projektowi Fightstar, ale pozostali członkowie nadal wierzą, że to nie koniec przygody pod nazwą Busted.

 • Busted: "Schowajcie biusty!"

  Angielska grupa Busted, złożona z trzech 20-latków, wystosowało nietypowy apel do swoich fanek. Muzycy mają już dość widoku obnażonych piersi, pokazywanych przez nastolatki na ich koncertach, w dowód uznania dla twórczości Busted.

 • Busted: Gitarowy boysband

  Busted to nazwa, która przynajmniej na razie nie wywołuje większych emocji wśród polskich fanów muzyki. Być może niebawem zmieni się to, gdyż wydana właśnie druga w dyskografii zespołu płyta "A Present For Everyone" robi furorę w Wielkiej Brytanii, a promujący ją singel "Crashed The Wedding" zadebiutował na pierwszym miejscu tamtejszej listy przebojów.

 • Kolejna legenda rocka powraca

  Po ponad 30 latach nowy album przygotowuje grupa Iron Butterfly, znana z 18-minutowego nagrania "In-A-Gadda-Da-Vida".

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Busted: Matt na odwyku

  Matt Willis, znany jako Matt Jay, muzyk rozwiązanej niedawno grupy Busted, trafił do kliniki "The Priory" w Londynie zajmującej się leczeniem uzależnienia od alkoholu. Niespełna 22-letni Matt za pośrednictwem swojego rzecznika przyznał, że jego picie "wyrwało się spod kontroli".

Wideo na temat: charlie simpson muzyk
 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.