• Informacje na temat:

  charlotte lewis aktorka

Artykuły na temat: charlotte lewis aktorka
 • Sprawa Polańskiego: Lewis kłamie?

  Angielska aktorka Charlotte Lewis , która oskarżyła Romana Polańskiego o molestowanie seksualne, być może wcale nie jest niewinną ofiarą, jak przedstawia ją jej adwokat Gloria Allred.

 • Polański: Charlotte Lewis kłamie?

  Angielska aktorka Charlotte Lewis, która w piątek oskarżyła Romana Polańskiego o molestowanie seksualne, być może wcale nie jest niewinną ofiarą, jak przedstawia ją jej adwokat Gloria Allred.

 • Lewis: Mówiłam prawdę o Polańskim

  Charlotte Lewis powtórzyła w środę, 19 maja, oskarżenia pod adresem Romana Polańskiego dotyczące molestowania seksualnego.

 • Adwokaci Polańskiego oburzeni zarzutami aktorki

  Francuski adwokat Romana Polańskiego Herve Temime określił dziś jako "skandaliczne" i "całkowicie kłamliwe" nowe oskarżenia jego klienta o molestowanie seksualne, wysunięte przez brytyjską aktorkę Charlotte Lewis. Inny obrońca reżysera zagroził jej sprawą sądową.

 • Kolejna kobieta oskarża Romana Polańskiego o wykorzystywanie seksualne

  Polańskiemu a w 2008 r. wystąpiła do sądu o umorzenie sprawy, aby "zaoszczędzić dalszych cierpień jej i rodzinie". W 2010 roku brytyjska aktorka Charlotte Lewis, również reprezentowana przez Glorię...

 • W pogoni za białym królikiem

  Alicja Lewisa Carolla w pogoni za białym królikiem wpadła do nory. Kiedy otrzepała się z kurzu, okazało się, że jest w krainie czarów - w jednym ze światów wyśnionych, w jednej z rzeczywistości alternatywnych. Dystrybutorzy kinowi w 2011 roku będą ich mieli dla nas wiele.

 • SAG Awards: Kto triumfuje w tym roku?

  Cranston - "Breaking Bad" (AMC) Nominowani: Steve Buscemi - "Zakazane imperium" (HBO), Jeff Daniels - "Newsroom" (HBO), Jon Hamm - "Mad Men" (AMC), Damian Lewis - "Homeland" (Showtime). Najlepsza aktorka(...) Paxton - "Hatfields & McCoys" (History). Najlepsza aktorka w serialu lub miniserialu telewizyjnym: Julianne Moore - "Game Change" (HBO) Nominowane: Nicole Kidman - "Hemingway & Gellhorn" (HBO...

 • Woody Allen broni Polańskiego

  Amerykański reżyser filmowy Woody Allen uważa, że sprawa Romana Polańskiego to "głupia historia" i że reżyser, który pozostaje w areszcie domowym w Szwajcarii, już "spłacił swój dług".

 • Polański: Kolejna kobieta oskarża o gwałt

  ...portal - zamierza napisać o wszystkim książkę. Tymczasem była brytyjska aktorka Charlotte Lewis, która twierdzi, że jako 16-latka w 1983 roku była molestowana seksualnie przez Romana Polańskiego(...) już za to, co zrobił, Lewis odpowiedziała: "Ależ skąd, nie!". Jak pisze BBC, adwokaci Polańskiego nie skomentowali wypowiedzi Lewis. Jednak, gdy w maju Lewis po raz pierwszy oświadczyła, że została...

 • Ekstradycja Polańskiego kwestią czasu

  Amerykański ekspert prawny, specjalista od ekstradycji Douglas McNabb uważa, że ekstradycja Romana Polańskiego do USA jest już pewna i może się tylko przeciągnąć, m.in. wskutek prawdopodobnej apelacji jego adwokatów.

Wideo na temat: charlotte lewis aktorka
 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.