• Informacje na temat:

  charlotte ronson

Artykuły na temat: charlotte ronson
 • Lohan mówi o rozstaniu z Ronson

  Aktorka Lindsay Lohan wypowiedziała się na temat swojego rozstania z DJ-ką Samanthą Ronson. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Us Weekly" gwiazda opisała uczucie bycia odrzuconym jako "absolutne piekło".

 • Cameron Diaz już po ślubie!

  Cameron Diaz (42 l.) i wokalista zespołu Good Charlotte Benji Madden (35 l.) pobrali się w ogrodzie należącej do aktorki posiadłości w Los Angeles.

 • Mark Ronson zaręczony

  Słynny DJ i producent Mark Ronson wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Brytyjczyk zaręczył się z francuską modelką Josephine De La Baume.

 • "Absolutne piekło" Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan wypowiedziała się na temat swojego rozstania z DJ-ką Samanthą Ronson.

 • Wojna Lindsay z Paris

  Lindsay Lohan i Paris Hilton prowadzą internetową wojnę na słowa. Obie dziewczyny - niegdyś przyjaciółki - wymieniają się bardzo nieprzyjemnymi uwagami na swój temat, wykorzystując do tego popularny serwis społecznościowy.

 • Tragedia na festiwalu: Pięć osób nie żyje

  Pięć osób zginęło w czwartek w Belgii, a co najmniej 71 zostało rannych, w tym 11 ciężko, gdy potężna nawałnica przeszła nad miejscem, gdzie odbywał się doroczny festiwal muzyczny Pukkelpop - poinformowali przedstawiciele lokalnych władz.

 • Artyści po tragedii: To było jak huragan

  Muzyczny świat opłakuje ofiary potężnej nawałnicy, która przeszła nad belgijskim festiwalem Pukkelpop. Impreza została odwołana, a liczba śmiertelnych ofiar wzrosła do pięciu.

Wideo na temat: charlotte ronson
 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.