• Informacje na temat:

  charlotte york

Artykuły na temat: charlotte york
 • "The Witcher": Netflix ogłosił: Henry Cavill zagra Geralta w serialu "Wiedźmin"

  Serwis Netflix właśnie potwierdził, że główną rolę w serialu "The Witcher" zagra, znany z roli Supermana, Henry Cavill. Za reżyserię będą odpowiadać Alik Sakharov - 4 odcinki, Alex Garcia Lopez - 2 odcinki i Charlotte Brändström - także 2 odcinki.

 • Charlotte Rampling grozi procesem

  Brytyjska aktorka Charlotte Rampling zagroziła, że jeśli jej biografia pióra Barbary Victor trafi na sklepowe półki, pozwie wydawcę do sądu.

 • "Żałuję, że nie mam dzieci"

  Kristin Davis (45 l.), znana jako Charlotte York Goldenblatt z "Seksu w wielkim mieście", przyznaje, że czasem żałuje, iż nie założyła rodziny.

 • Michael York zwiedził Wieliczkę

  Brytyjski aktor Michael York w towarzystwie żony odwiedził w środę po południu Kopalnię Soli "Wieliczka. Oboje byli oczarowani solnymi podziemiami, uważnie słuchali przewodnika i zadawali wiele dociekliwych pytań - poinformowały służby prasowe kopalni.

 • Gwiazdy po latach: "Seks w wielkim mieście"

  ...z życia to, co najlepsze. Pamiętacie Carrie, Charlotte, Mirandę i Samanthę z "Seksu w wielkim mieście"? Sprawdźcie, co bohaterki serialu robią dziś!

 • Rampling u Majewskiego

  Gwiazdy kina - Rutger Hauer, Charlotte Rampling i Michael York - znaleźli się w obsadzie polskiego filmu "Młyn i krzyż" w reżyserii Lecha Majewskiego. Zdjęcia są kręcone m.in. w okolicach Katowic i w Tarnowie.

 • Panie w Emiratach Arabskich

  W drugiej części filmowej ekranizacji serialu "Seks w wielkim mieście" weźmie udział znany kwartet dam: Sarah Jessica Parker (jako Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (jako dynamiczna Samantha), Cynthia Nixon (jako racjonalna Miranda) i Kristin Davis (jako grzeczna Charlotte). Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, jednak już teraz wiadomo, że sequel przyniesie wiele zaskakujących...

 • Żałuje, że nie ma dzieci

  Kristin Davis, znana jako Charlotte York Goldenblatt z "Seksu w wielkim mieście", przyznaje, że czasem żałuje, iż nie założyła rodziny.

 • Seks w wielkim mieście

  Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award...

 • "Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

  Kristin Davis - aktorka, która od 1998 roku wciela się w postać uroczej Charlotte York w serialowo - filmowym cyklu "Seks w wielkim mieście" powiedziała, że nie chce oglądać ani grać w prequelu miejskich przygód przyjaciółek z Manhattanu.

Zdjęcia na temat: charlotte york
Wideo na temat: charlotte york
 • Charlotte York

  Grana przez Kristin Davis jest marszandem. Jej najważniejszym celem w życiu jest wyjście za mąż i posiadanie dzieci.

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...