• Informacje na temat:

  chazz palminteri

Artykuły na temat: chazz palminteri
 • Niezależne gwiazdy

  Paul Walker ( "Za szybcy, za wściekli" ), Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) i Penélope Cruz ( "Vanilla Sky" ) zagrają w niezależnym dramacie "Noel", który będzie reżyserskim debiutem w fabule aktora Chazza Palminteriego ( "Diabolique" , "Depresja gangstera" ).

 • Powstanie sequel "Podejrzanych"?

  Trwają rozmowy w sprawie realizacji sequela sensacyjnego filmu "Podejrzani". Obraz Briana Singera ( "X-MEN" ) był przebojem kin w 1995 roku. Informację o pracach nad sequelem ujawnił Chazz Palminteri, jeden z odtwórców głównych ról w filmie.

 • Elton John, Billy Joel, Paul Simon, Ricky Martin, a także aktor Chazz Palminteri - to tylko niektórzy artyści, którzy wystąpili w czwartek, 29 marca, w nowojorskim Radio City Music Hall, na wspólnym koncercie ku czci Briana Wilsona, legendarnego wokalisty, gitarzysty i kompozytora grupy The Beach Boys. Wydarzenie zostało zarejestrowane i zostanie wyemitowane latem przez stację telewizyjną TNT.

 • Powstanie "Depresja gangstera 2"

  Trwają prace nad kontynuacją przebojowej komedii z 1999 roku "Depresja gangstera" ("Analyze This"), opowiadającej o mafijnym bossie, który zatrudnia psychiatrę w celu przełamania swojej niechęci do wydawania wyroków. W "Depresji gangstera", filmie Harolda Ramisa ("Dzień świstaka", "Klub Raj", "Zakręcony" ), w postaci głównych bohaterów wcielili się Robert De Niro (Paul Vitti - mafijny boss) i Billy Crystal (Ben Sobol - psychiatra).

 • Usher: Gorące sceny

  W filmie "Dying For Dolly" Rona Underwooda w głównej roli pojawia się popularny amerykański wokalista Usher. Autor przebojowej płyty "Confessions" zapowiada, że w filmie będzie można zobaczyć "gorące sceny miłosne" z udziałem jego i filmowej partnerki Emmanuelle Chriqui.

 • Weekendowe filmy. Co wybrać?

  Skończyły się muzyczne show, wyemitowano ostatnie odcinki popularnych seriali i zaczynają dominować powtórki, więc siłą rzeczy polskie stacje, walcząc o widza, musiały postawić na ofertę filmową. Jakie produkcje zaproponują nam w ten weekend?