• Informacje na temat:

  chce pieniądze za występ

Artykuły na temat: chce pieniądze za występ
 • Skandaliczny występ Jana Pietrzaka!

  ...typu żarcików za pieniądze podatników będzie zapewne więcej...

 • Dekalog w monologu Roberto Benigniego z rekordową widownią

  Około 10 milionów Włochów przez dwa dni z rzędu obejrzało w telewizji RAI dwugodzinne występy komika, aktora i reżysera Roberto Benigniego, który analizował Dziesięć Przykazań. Po raz kolejny Benigni zgromadził rekordową liczbę widzów.

 • Krzysztof Cugowski zabiera żonę za granicę! Za pieniądze ze skromnej emerytury?!

  Choć Krzysztof Cugowski (67 l.) już nie występuje z kultową Budką Suflera, gdzie był wokalistą, wciąż jest uwielbiany przez fanów. Po 40 latach pracy artystycznej nie przeszedł na emeryturę - jest ona zbyt niska dla piosenkarza. Dlatego dalej występuje wraz z synami.

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

 • Paweł Królikowski nie chce już robić tego z żoną!

  ...narzekają na brak zajęć. Małgosia od lat ma pewne pieniądze za grę w "Klanie", a mąż nieźle zarabiał w "Ranczu", a teraz jako juror w polsatowskim show. Ostatnio małżonkowie zagrali w końcu razem w jednej produkcji. Wiele wskazuje, że kolejnych wspólnych występów już nie będzie.  "To był jednorazowy incydent" – zapewnia w "Fakcie" Królikowski, choć jednocześnie przyznał, że na planie serialu "nieźle...

 • "La strada" nadal urzeka

  "La strada" - nieśmiertelne dzieło Federico Felliniego - ponownie na ekranach polskich kin!

 • Górniak i Krupa: początek walki o pieniądze!

  Rozpoczyna się prawdziwa wojna między Edytą Górniak i Darkiem Krupą . Na szczęście nie o dziecko, a o pieniądze. Edyta nie wystąpiła ostatnio w Sopocie, bo... nie chciała dać zarobić mężowi.

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • "Komisarz Alex": Piotr Nowak nie chce wciskać widzom kitu!

  ..., co robię, nie mogę im wciskać kitu i grać na pół gwizdka - powiedział, dodając, że jest wielkim szczęściarzem mogąc wykonywać zawód, który kocha i w dodatku dostawać za to pieniądze. - Gdybym nie(...) się poszczycić występem w kilkudziesięciu serialach i wielu filmach. W 7. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 12 kwietnia o godzinie 20.25) zobaczymy go jako Roberta Karolaka...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.