• Informacje na temat:

  cheers

Artykuły na temat: cheers
 • "Teoria wielkiego podrywu": Doktor Cooper spotyka doktora Browna

  Christopher Lloyd ("Cheers", "Chuck") wystąpi gościnnie w jednym z najbliższych odcinków "Teorii wielkiego podrywu" (epizod zadebiutuje na antenie stacji CBS 1 grudnia bieżącego roku).

 • Sam Simon, współtwórca "Simpsonów", nie żyje

  Współtwórca serialu "Simpsonowie" - Sam Simon nie żyje. Reżyser miał 59 lat. Odszedł w niedzielę, 8 marca, w swoim domu w Los Angeles, po długiej walce z rakiem okrężnicy.

 • Max Wright nie żyje! Był gwiazdą kultowego serialu "Alf"!

  Max Wright urodził się 2 sierpnia 1943 roku w Detroit w stanie Michigan. Międzynarodową sławę przyniosła mu rola  Willa Tannera w popularnym serialu familijnym "Alf". Oprócz tego amerykański aktor pojawił się na małym i dużym ekranie w takich produkcjach jak: "All That Jazz", "Reds", "The Sting II", "The Shadow", "Cheers", "Murphy Brown", "Napisała, morderstwo", "Mistfits od Science and Norm...

 • Rihanna za kulisami. Zobacz najnowszy teledysk!

  Gwiazda pop Rihanna zaprezentowała klip do singla "Cheers (Drink To That)". W piosence można usłyszeć głos Avril Lavigne.

 • Zmarł Max Wright, gwiazda serialu "Alf"

  Shadow", "Cheers", "Murphy Brown", "Napisała, morderstwo", "Mistfits od Science and Norm". Max Wright zmarł 26 czerwca 2019 roku po długiej walce z rakiem - chłoniaka zdiagnozowano u niego w 1995 roku...

 • Obie Trice: Debiut pod opieką Eminema

  Po 50 Cencie nadszedł czas na Obiego Trice'a. 15 września ukazuje się w Polsce debiutancka płyta kolejnego podopiecznego Eminema, zatytułowana "Cheers".

 • "Przyjaciele" znowu razem!

  Oprócz obsady kultowej produkcji stacji NBC w programie pojawią się również aktorzy znani ze starszych sitcomów takich jak "Taxi", "The Mary Tyler Moore Show", "Cheers", "Frasier", "Will & Grace" oraz obecnie emitowanych hitów jak, np. "Teoria wielkiego podrywu". James Burrows nakręcił 1000. odcinek w listopadzie zeszłego roku. Był to jeden z epizodów komedii "Crowded". Za kamerą "Przyjaciół...

 • Obbie Trice wznosi toast

  Amerykański raper Obbie Trice, jeden z podopiecznych Eminema, pracuje w tej chwili intensywnie nad debiutanckim albumem. Nagrywana w Detroit płyta zatytułowana będzie "Cheers", a jej premiera planowana jest latem.

 • "Przyjaciele": Spotkanie po latach

  ...kultowej produkcji stacji NBC w programie pojawili się również aktorzy znani ze starszych sitcomów takich jak "Taxi", "The Mary Tyler Moore Show", "Cheers", "Frasier", "Will & Grace" oraz obecnie...

 • My Chemical Romance poruszą świat?

  My Chemical Romance, jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów sceny emo, wyda nowy studyjny album już jesienią tego roku. Niezatytułowany jeszcze następca "Three Cheers For Sweet Revenge" z 2004 roku trafi do sklepów 23 października.

Zdjęcia na temat: cheers
Wideo na temat: cheers
Dyskusje na temat: cheers
 • Re: Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  Z łezką w oku oglądam dawne seriale - Skrzydła, Frasiera, Przyjaciół, nawet Allo Allo, czy Cheers i Drew Carrey Show. Nie śmieszą mnie natomiast nowe sitcomy. Czy ja się starzeję, czy rzeczywiście w TV leci teraz kupa?

 • Re: "Przyjaciele" na dobre i na złe

  , wiecej na ten temat szukacje pod tymi haslami. Oto najlepsza dziesiatka od miejsca 10 do 1...10 Frasier, 9 The Cosby Show, 8 Cheers 7 Friends 6 The Simpsons 5 The Andy Griffith Show, 4 All in the Family

 • Re: Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  Z łezką w oku oglądam dawne seriale - Skrzydła, Frasiera, Przyjaciół, nawet Allo Allo, czy Cheers i Drew Carrey Show. Nie śmieszą mnie natomiast nowe sitcomy. Czy ja się starzeję, czy rzeczywiście w TV leci teraz kupa? starzejesz się, a najlepszy serial to "czterej pancerni i pies"... :-)