• Informacje na temat:

  chemical romance

Artykuły na temat: chemical romance
 • "The Umbrella Academy": Szaleństwo (nie)kontrolowane

  Jak prezentuje się najnowsza produkcja o superbohaterach? "The Umbrella Academy" to mieszanka wybuchowa. Ekranizacja serii komiksów, których autorami są Gerard Way (założyciel i wokalista My Chemical Romance) i Gabriela Bá (ilustracje), ma swoją premierę 15 lutego i bez cienia wątpliwości jest nową propozycją Netflixa, której nie możecie przegapić.

 • Zmiana miejsca koncertu Gerarda Waya

  Koncert Gerarda Waya został przeniesiony z warszawskiej Proximy do klubu Palladium.

 • "The Umbrella Academy": Jak uratować świat? Oficjalny zwiastun serialu Netflixa

  ...graficznych stworzonych oraz napisanych przez Gerarda Waya ("My Chemical Romance"), zilustrowanych przez Gabriela Bá. Komiksy ukazały się nakładem Dark Horse Comics. W serialu występują Ellen Page, Mary...

 • Gerard Way zaśpiewa w Polsce

  30 stycznia 2015 roku w Warszawie wystąpi Gerard Way, wokalista nieistniejącej już grupy My Chemical Romance.

 • Recenzja Gerard Way "Hesitant Alien": A cło przy imporcie zapłacił?

  Znacie go jako tego, co z konturówką na oczach krzycząc-płakał w gimbazowym My Chemical Romance. Jak Gerard Way radzi sobie na swoim?

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Koniec My Chemical Romance

  Po 12 latach popularny amerykański zespół My Chemical Romance, swego czasu kojarzony z nurtem emo, ogłosił zakończenie kariery.

 • My Chemical Romance wylali perkusistę!

  Towarzyszący grupie My Chemical Romance na koncertach Michael Pedicone został wyrzucony z zespołu z powodu kradzieży.

 • My Chemical Romance poruszą świat?

  My Chemical Romance, jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów sceny emo, wyda nowy studyjny album już jesienią tego roku. Niezatytułowany jeszcze następca "Three Cheers For Sweet Revenge" z 2004 roku trafi do sklepów 23 października.

 • Koniec My Chemical Romance?

  Na oficjalnej stronie amerykańskiej formacji pojawiła się tajemnicza informacja...

Wideo na temat: chemical romance
 • Trzy królestwa

  Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów. Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz...

 • Yes-Meni naprawiają świat

  "Zrobimy to, co powinniśmy byli zrobić już dawno temu" - obiecał przed 300-tysięczną widownią, na antenie BBC Jude Finistera, specjalny wysłannik koncernu Dow Chemical. Mężczyzna ogłosił, że jego firma wypłaci odszkodowania ofiarom największej katastrofy ekologicznej w historii, jaka miała miejsce 20 lat temu w indyjskiej wiosce Bhopal. Nawet prowadzący program dziennikarz przecierał oczy ze zdziwienia. Mało kto liczył na życzliwe gesty ze strony chemicznego giganta. Na chwilę media...