• Informacje na temat:

  cher aktorka

Artykuły na temat: cher aktorka
 • Christina Ricci kłamała w wywiadach

  Amerykańska aktorka Christina Ricci przyznała, że wielokrotnie kłamała w wywiadach. Robiła tak, by zyskać w oczach fanów i dziennikarzy...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Liv Tyler idzie pod skalpel

  Liv utrzymywała zawsze, iż nigdy, przenigdy nie podda się operacji plastycznej. Teraz jednak zaczyna rozumieć, dlaczego starsze od niej aktorki są zmuszone odsysać sobie tłuszcz, podciągać powieki, powiększać usta i robić mnóstwo innych rzeczy, o których najwięcej do powiedzenia miałaby Cher. Tyler zauważyła, że zaczyna czuć, jak bardzo ważny jest wygląd zewnętrzny w jej zawodzie. Na pytanie...

 • Cher zagra z Aguilerą

  Cher wystąpi w pierwszym po dziesięciu latach przerwy filmie. Popularna wokalistka i aktorka weźmie udział w musicalu "Burlesque" obok Christiny Aguilery.

 • Cher, amerykańska woklaistka i aktorka, ma zamiar poszerzyć krąg swych wpływów. Autorka przeboju "Believe" postanowiła spróbować swych sił w świecie polityki i zgłosiła swą kandydaturę na urząd burmistrza miasta Malibu, w Kalifornii.

 • Cher: Biografia na Broadwayu

  Dzięki magii Broadwayu, Cher chce jeszcze raz przeżyć swoją podróż do wielkiej kariery. Gwiazda ogłosiła, że pracuje nad musicalem, który będzie oparty na jej biografii.

 • Cher krytykuje Oscary

  Utwór Cher nie znalazł się w finałowej piątce klipów nominowanych do Oscara w kategorii "najlepsza piosenka". Nic dziwnego, że amerykańska gwiazda dała upust swej frustracji.

 • Cher, słynna amerykańska wokalistka i aktorka, jest przerażona perspektywą zajęcia fotela prezydenckiego przez George'a W. Busha. Gwiazda przesunęła nawet swą sesję nagraniową, aby zaangażować się w rozmaite akcje, mające na celu odwiedzenie wyborców od zagłosowania na gubernatora Teksasu.

 • Wspomina romans z Tomem Cruisem

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Cher znana jest nie tylko z przebojowych piosenek i filmów, ale także z licznych romansów. Gwiazda spotykała się m.in. z Tomem Cruisem, którego do dziś wspomina z czułością.

 • Christina Ricci: Moda i kino

  Moda i kino jeszcze nigdy nie były tak blisko jak w okresie oczekiwania na Złote Globy i nominacje do Oscarów: w najnowszym filmie reklamowym dla domu mody Donny Karan (DKNY) wystąpiła aktorka Christina Ricci.

Wideo na temat: cher aktorka
 • Burleska

  W pełnym scenicznego rozmachu musicalu "Burleska" /Burlesque/ reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu. Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...