• Informacje na temat:

  cher syn

Artykuły na temat: cher syn
 • Syn Cher prosi sąd o zmianę płci

  Syn piosenkarki Cher , Chez Bono , poprosił sąd w Los Angeles o formalną zmianę jego imienia, nazwiska i płci, którą zmienił podczas zeszłorocznej operacji.

 • Śmierć w wyjątkowo dziwnych okolicznościach

  Wypadki lotnicze i samochodowe, problemy z narkotykami i alkoholem, morderstwa i samobójstwa - to nierzadkie przyczyny śmierci muzyków. Jednak kilku z nich zginęło w dużo bardziej dziwnych, a może nawet kuriozalnych okoliczności.

 • Cher jest dumna z syna

  Cher wspiera swojego syna, Chaza, który poddał się zmianie płci w zeszłym roku. Gwiazda podziwia odwagę Chaza.

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Aguilera ukrywa nową miłość

  ...informator portalu. Znajomy Aguilery zapewnił jednak, że priorytetem gwiazdy jest nadal jej niespełna 3-letni syn Max. "Bycie wspaniałą mamą dla Maksa to najważniejsza rzecz w jej życiu" - oznajmił. Film muzyczny "Burlesque", w którym Aguilera wystąpiła u boku legendarnej Cher, będzie miał swoją światową premierę 24. listopada. Produkcja wejdzie na ekrany polskich kin na początku 2011 roku.

 • Cher: Po prostu jestem sobą

  Cher nie trzeba przedstawiać. Włosy - takie same, jak zawsze: sięgające ramion, kruczoczarne, proste jak druty, z przedziałkiem biegnącym przez sam środek głowy. Głos - również ten sam: bogaty, głęboki i nie do pomylenia z żadnym innym. Od 10 lutego oglądamy ją w filmie "Burleska".

 • Córka Brangeliny zmieni płeć?

  Nie byłby to pierwszy przypadek, kiedy dziecko gwiazdy okazało się osobą transgenderową - wystarczy wspomnieć syna Cher, Chaza Bono, który teraz występuje w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". W przypadku Shiloh sprawa nie są jednak aż tak poważna. Mimo iż pięciolatka ma wyjątkowe upodobanie do krótkich włosów i chłopięcych strojów, we wszystkim naśladuje swoich braci, a ostatnio... chce, by...

 • Cannibal Corpse na prywatkę

  Amerykańska grupa Cannibal Corpse, ze względu na obsceniczne i nasycone przemocą teksty uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych grup deathmetalowych, zagrała na... przyjęciu urodzinowym. Szczęśliwym jubilatem był Elija Blue, syn popularnej wokalistki Cher.

 • Córka aktora zmienia płeć

  ...odbierał nagrodę za rolę w filmie "Bugsy". Dumny tata nie przypuszczał wtedy, że za dwadzieścia lat córka zapragnie stać się... synem. Kathlyn jest owocem wielkiej miłości, która wybuchła właśnie na(...), ojciec nie może się z nią pogodzić. Dziś Kathlyn przygotowuje się do operacji zmiany płci. Jej idolem jest Chastity Bono, córka Cher, która żyje teraz jako mężczyzna o imieniu Chaz. Ojciec nie...

 • Płaci dziecku za zrzucenie wagi

  Piosenkarka Cher chce zdopingować syna Chaza Bono do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Wideo na temat: cher syn
 • Policja wkroczyła do domu Cher! Chodzi o narkotyki!

  Policja wkroczyła do domu Cher w Malibu. Syn jej asystentki został oskarżony o dostarczenie narkotyków osobie, która zmarła. Do śmierci doszło w połowie września tego roku. Policja zaprzeczyła, by aresztowany był w jakikolwiek sposób powiązany z samą gwiazdą. Wokalistki nie było w rezydencji podczas przeprowadzonej akcji służb. Obecnie jest w trasie koncertowej po Australii. (Cover Video/x-news)

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.