• Informacje na temat:

  cheri

Artykuły na temat: cheri
 • Zemsta

  Cheri Lyle przekonuje Calleigh do swoich racji. Brad stanowczo odpiera zarzut molestowania. Mężczyzna obawia się, że sędzia przychyli się do wersji byłej...

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Paulina Młynarska wściekła. Jej pies został pogryziony!

  ...w Międzyzdrojach "psychopata" Zofii Czerwińskiej, Dżek, rzucił się na pudla morelowego Bubu Mon Cheri Adorea należącego do dziennikarza Bohdana Gadomskiego. "Dżekuś pokazał swoje prawdziwe oblicze. Puszczony bez smyczy i kagańca chciał zagryźć miniaturowego pudelka, weterana wszystkich festiwali - eleganckiego i zrównoważonego Bubu Mon Cheri Adorea" - pisał rozwścieczony Gadomski.

 • Walentynki tylko w rytmie "Cheri Cheri Lady"

  Dyskotekowi idole z lat 80. i 90. ubiegłego stulecia - Thomas Anders i Modern Talking Band oraz Sandra - wystąpią na walentynkowym koncercie 16 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Nie zabraknie ich największych przebojów, "Cheri Cheri Lady" czy "Maria Magdalena".

 • Zofia Czerwińska: Nie mogłam mieć dzieci

  ...rzucił się bowiem na pudla morelowego Bubu Mon Cheri Adorea należącego do Gadomskiego i - według relacji - miał pogryźć złotego medalistę. "Dżekuś pokazał swoje prawdziwe oblicze. Puszczony bez smyczy i kagańca chciał zagryźć miniaturowego pudelka, weterana wszystkich festiwali - eleganckiego i zrównoważonego Bubu Mon Cheri Adorea" - pisał wzburzony Gadomski. Według Zofii Czerwińskiej to jednak...

 • Mucha zaśpiewała w wannie

  Jacek Poniedziałek pożegnał się w sobotę, 18 października, z programem "jak Oni śpiewają". Z kolei Anna Mucha znowu zaskoczyła - w wannie pełnej piany wykonała "Cheri Cheri Lady".

 • Zofia Czerwińska zamartwia się o zdrowie przyjaciela. Ma wadę serca!

  ...z jego udziałem. Podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Dżek zaatakował pudla morelowego Bubu Mon Cheri Adorea należącego do Gadomskiego i - według relacji - miał pogryźć złotego medalistę.  "Dżekuś pokazał swoje prawdziwe oblicze. Puszczony bez smyczy i kagańca chciał zagryźć miniaturowego pudelka, weterana wszystkich festiwali - eleganckiego i zrównoważonego Bubu Mon Cheri Adorea" - pisał...

 • Pfeiffer romansuje z chłopcem

  Michelle Pfeiffer negocjuje swój udział w ekranizacji francuskiej powieści "Cheri" z 1920 roku, autorstwa Colette.

 • Dramat Zofii Czerwińskiej. Odszedł jej przyjaciel

  Aktorka wielokrotnie opowiadała w samych superlatywach o swoim przyjacielu, z którym przeżyła wiele szczęśliwych lat. Towarzyszył jej wszędzie, także podczas wyjść służbowych. Brodacz Monachijski pani Zofii był nawet bohaterem jednej z afer, która rozegrała się sześć lat temu podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Ponoć Dżek miał rzucić się z zębami na Bubu Mon Cheri Adorea, pudla...

 • Kostiumowa Jessica Lange

  Jessica Lange ( "Tootsie" , "Tytus Andronikus" ) zagra tytułową rolę w filmie "Cheri". Obraz powstanie na podstawie powieści słynnej francuskiej pisarki Colette. Twórcą projektu jest brytyjski scenarzysta i reżyser Christopher Hampton ( "Spokojny Amerykanin" , "Tajny agent").

Dyskusje na temat: cheri
 • Re: Na dobre i na złe

  Falkowicz jest zabawny w tym wszystkim co robi, ma zniknąć do końca sezonu, ja tam chętnie patrzę jak odwala numery hahaha ^^ trochę świeżości Ostatno serial stal sie znowu bardzo interesujacy. Mysle, ze przyczynila sie w pewnym stopniu do tego postac Falkowicza. Tak jak w zyciu zawsze znajdzie sie jakis despotyczny arogancki szef . Czekam kiedy jego sprawki wyjda na jaw.