• Informacje na temat:

  cheryl cole fhm

Artykuły na temat: cheryl cole fhm
 • "Najseksowniejsza kobieta świata" rozwodzi się

  Piosenkarka Cheryl i gwiazdor angielskiej piłki nożnej Ashley Cole w trzy miesiące po ogłoszeniu separacji oznajmili, że biorą rozwód.

 • Po raz drugi została najseksowniejszą kobietą świata

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole została po raz drugi z rzędu okrzyknięta "najseksowniejszą kobietą świata". Gwiazda, której majątek wycenia się na 10 milionów funtów, pokonała takie piękności jak znaną z "Transformersów" Megan Fox czy modelkę Marissę Miller .

 • Ponownie najbardziej seksowna na świecie

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole została uznana najseksowniejszą kobietą show-biznesu w ankiecie magazynu "FHM". Gwiazda już drugi raz z rzędu znalazła się na szczycie tego zestawienia.

 • 36-letnia Rachel Stevens "najseksowniejszą kobietą"

  Brytyjski magazyn dla mężczyzn "FHM" opublikował zestawienie najseksowniejszych kobiet ostatnich 20 lat - tyle lat liczy bowiem pismo.

 • Zdetronizowała Jessikę Albę

  Znana z występu w filmie "Transformers" Megan Fox wybrana została najseksowniejszą kobietą świata. W plebiscycie magazynu "FHM" wzięło udział prawie 10 milionów głosujących.

 • Brytyjska piękność solo

  Cheryl Cole, znana z zespołu Girls Aloud, pracuje nad debiutanckim solowym albumem.

 • Najpiękniejsza Brytyjka. Zobacz!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Fight For This Love" brytyjskiej wokalistki Cheryl Cole.

 • Wydaje 100 tys. funtów na urodę

  Piękny wygląd brytyjskiej piosenkarki Cheryl Cole kosztuje. Wydatki gwiazdy na rzecz utrzymania urody sięgają 100 tys. funtów rocznie.

 • Brytyjczycy ją uwielbiają

  Ani Bon Jovi, ani Foo Fighters nie zrzucili pięknej Cheryl Cole ze szczytu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych. Cole to jednak zjawisko znacznie szersze niż tylko piosenki.

 • Trzy słowa od brytyjskiej piękności

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "3 Words" brytyjskiej wokalistki Cheryl Cole. Utwór pochodzi z płyty pod tym samym tytułem. Piosenkę wyprodukował lider Black Eyed Peas - Will.i.am, który zaśpiewał "3 Words" w duecie z Cheryl.

Wideo na temat: cheryl cole fhm
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.