• Informacje na temat:

  cheryl cole muzyk

Artykuły na temat: cheryl cole muzyk
 • Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się! "Wciąż mamy dla siebie wiele miłości"

  Liam Payne (24 l.) i Cheryl (35 l.) zakończyli swój związek po ponad dwóch latach wspólnego życia. O decyzji wokalista i wokalistka poinformowali fanów za pośrednictwem Twittera.

 • Recenzja Cheryl Cole "Only Human": Pop z taśmy produkcyjnej

  Już nie Cole, ale Cheryl Fernandez-Versini. Czwarty album właśnie trafia do sklepów. I jest równie nikomu niepotrzebny, jak trzy poprzednie.

 • Ma zakaz uprawiania seksu

  Brytyjska gwiazda pop, Cheryl Cole , dostała zalecenie od lekarzy, aby nie uprawiała seksu w trakcie okresu rekonwalescencji po malarii, którą zaraziła się podczas pobytu w Tanzanii.

 • Ed Sheeran znów najpopularniejszy na Wyspach

  Ed Sheeran z albumem "X" wrócił na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

 • Kate Hudson związała się ze znanym tancerzem!

  ...! Już kilka tygodni temu zagraniczne media donosiły, że flirtuje z byłym chłopakiem Cheryl Cole, tancerzem Derekiem Hugh. Para już kilkakrotnie była widziana razem w miejscach publicznych, oboje(...)Pod koniec ubiegłego roku media donosiły, że aktorka i ojciec jej dziecka, muzyk Matthew Bellamy, nie zdołali przezwyciężyć kryzysu i postanowili się rozstać. W ich związku psuło się ponoć od...

 • Są młodzi i mają miliony na koncie

  Nie gwiazdy pop, ale walijska mezzosopranistka Katherine Jenkins znalazła się na szczycie brytyjskiej listy młodych muzyków-milionerów.

 • Adele najbogatszą kobietą brytyjskiej muzyki

  Dominacja Adele na listach przebojów przełożyła się na stan jej konta. 24-latka, dzięki bestsellerowym płytom, zdołała zgromadzić majątek szacowany na 30 mln funtów. Tym samym gwiazda została najbogatszą kobietą brytyjskiej branży muzycznej.

 • (Nie)grzeczna gwiazdka

  W Wielkiej Brytanii uwielbiają ją wszyscy: od nastolatek, przez kury domowe, aż po alternatywnych muzyków i kibiców piłkarskich. Ale Cheryl Cole nie jest wcale taką grzeczną dziewczynką, jak prezentują ją w mediach. W Polsce ukazała się właśnie debiutancka płyta gwiazdy zatytułowana "3 Words".

 • Chodź na solo

  Solo czy z zespołem? Przyjrzyjmy się zagranicznym solistkom i solistom, którzy postanowili spróbować sił w show-biznesie bez wsparcia zespołu. Uwaga: efekt końcowy może być różny od zamierzonego!

 • Dni Fergie policzone?

  Pod znakiem zapytania stanęła przyszłość wokalistki Fergie w amerykańskim zespole The Black Eyed Peas. Lider grupy, Will.i.am, nieoczekiwanie oświadczył, że znalazł jej następczynię w osobie Cheryl Cole.

Wideo na temat: cheryl cole muzyk
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.