• Informacje na temat:

  cheryl cole nowości

Artykuły na temat: cheryl cole nowości
 • Cheryl Cole już bez "Cole". Najlepsza na Wyspach!

  Singel "Call My Name" Cheryl Cole trafił na 1. miejsce oficjalnej brytyjskiej listy przebojów z najwyższą tygodniową sprzedażą w 2012 roku - 152 tys. egzemplarzy.

 • Snow Patrol i Williams przegrali z...

  Trzy duże nowości znalazły się na trzech pierwszych miejscach brytyjskiego zestawienia najpopularniejszych albumów. Wbrew przewidywaniom, Robbie Williams nie znalazł się na szczycie.

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

 • Nowe przeboje u Brytyjczyków

  Spore przetasowania nastąpiły na liście najpopularniejszych utworów oraz w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt na terenie Wielkiej Brytanii.

 • Jackson otwiera listę bestsellerów

  Album "This Is It" to najlepiej sprzedająca się płyta na świecie. Wydawnictwo stanowi ścieżkę dźwiękową do filmu pokazującego próby Michaela Jacksona do 50 koncertów, które miały się odbyć w Londynie.

 • Adele dobije do 10 milionów?

  Album "21" brytyjskiej wokalistki Adele po raz 17. znalazł się na szczycie światowej listy bestsellerów płytowych wg Media Traffic. To absolutny rekord notowania.

Wideo na temat: cheryl cole nowości
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.