• Informacje na temat:

  cheryl cole plotki

Artykuły na temat: cheryl cole plotki
 • ...działalność szpitala starczy zaledwie do końca roku... Dyrekcja zapowiada, że będzie leczyć pacjentów aż do wyczerpania środków. Co potem? Cheryl Cole wyszła za mąż w sekrecie! Taką informację podały w poniedziałek zagraniczne media, po tym, jak piosenkarka pochwaliła się obrączką na Instagramie. Co ciekawe, para zna się zaledwie 3 miesiące! Wcześnej Cheryl Cole była żoną piłkarza Ashleya...

 • Cheryl Cole wygrała z brytyjskim magazynem

  Brytyjski magazyn "Now" słono zapłaci za nieprawdziwe plotki na temat prywatnego życia wokalistki Cheryl Cole.

 • Cheryl Cole powraca do jury "The X Factor"?

  Czyżby Cheryl Cole planowała powrót do sędziowania w brytyjskiej edycji programu "The X Factor"?

 • Kryzys małżeński wokalistki

  Cheryl Cole, wokalistka grupy Girls Aloud, opowiedziała brytyjskiej bulwarówce o swoich problemach małżeńskich.

 • Girls Aloud: Cheryl nie sprzeda zdjęć

  Cheryl Tweedy, jedna z wokalistek angielskiej grupy Girls Aloud, szykuje się do ślubu z piłkarzem Ashley'em Cole'm. Ostatnio Cheryl postanowiła, że nie sprzeda swoich weselnych zdjęć żadnemu z plotka rskich kolorowych magazynów.

 • Zerwała z mężem sms-em

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole wysłała mężowi Ashley'owi wszystko mówiącą wiadomość tekstową: "Wyprowadź się. To koniec".

 • Testy uratowały jej życie

  Powracająca do zdrowia Cheryl Cole podziękowała przyjacielowi Derekowi Hough, który nalegał na wykonanie kolejnych badań w szpitalu. Dzięki temu u piosenkarki szybko zdiagnozowano malarię, co uratowało jej życie.

 • Rozwód piosenkarki trwał 60 sekund

  W piątek, 3 września, brytyjska wokalistka Cheryl Cole rozwiodła się z piłkarzem Ashley Colem. Piosenkarka i sportowiec nie byli obecnie na rozprawie, która miała miejsce w jednym z londyńskich sądów.

 • "Botoks jak pasta do zębów"

  Znany z programu "Britain's Got Talent" Simon Cowell przyznał się do stosowania zastrzyków botoksu.

 • Brytyjski "X Factor": Rita Ora odrzuciła 1 mln funtów

  Angielska wokalistka Rita Ora nie zostanie jurorką brytyjskiej edycji "X Factor". Według nieoficjalnych doniesień Simon Cowell ofiarował jej milion funtów!

Wideo na temat: cheryl cole plotki
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.