• Informacje na temat:

  cheryl cole waga

Artykuły na temat: cheryl cole waga
 • Jej waga drastycznie spadła

  Chora na malarię brytyjska piosenkarka Cheryl Cole straciła w ostatnich dniach kilka kilogramów. Spadek wagi gwiazdy może być krytyczny dla jej zdrowia.

 • Chudnie z powodu zdrady?

  Brytyjskie media odnotowały "dramatyczny spadek wagi" Cheryl Cole, wokalistki zespołu Girls Aloud.

 • Przytyła i znów jest sexy

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole w trakcie przerwy w scenicznej karierze nabrała kształtów. "Podoba mi się to. Znów jestem sexy" - skomentowała gwiazda pop.

 • Co jada chora gwiazda?

  Ważąca jeszcze niedawno niewiele ponad 40 kilogramów, chora na malarię wokalistka Cheryl Cole, obecnie nadrabia utraconą wagę.

Wideo na temat: cheryl cole waga
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • StreetDance 3D

  Finaliści brytyjskiej edycji "You Can Dance" oraz "Mam talent!" w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej. Choć nie mają wspólnych korzeni, mają wspólną pasję i pragnienie zajścia wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. Porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów...

 • Dzika droga

  Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon ("Spacer po linie") w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.