• Informacje na temat:

  chevy

Artykuły na temat: chevy
 • .... Tancerz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.  "Policja okręgowa w Kanadzie poinformowała, że Chevy Cobalt i Ford F550 zderzyły się na Major Mackenzie Drive tuż przed szóstą rano" - czytamy na portalu...

 • Griswoldowie znów na wakacjach

  Właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun komedii "Vacation". To sequel niezwykle popularnego także Polsce filmu "W krzywym zwierciadle: Wakacje", w którym w główną rolę wcielał się Chevy Chase.

 • "Community": 3. sezon od 7 kwietnia

  Chang (w tej roli Ken Jeong, znany z serii  filmów "Kac Vegas") czy humorzasty Pierce, w którego wciela się Chevy Chase. 3. sezon serialu startuje 7 kwietnia o godz. 20:35 na antenie Comedy Central.

 • Kevin Smith chce Chevy'ego Chase'a

  Kevin Smith zapowiedział, iż zamierza wskrzesić przygasłą nieco karierę komika Chevy'ego Chase'a ( "Trzej Amigos" , "Dzień Bałwana" ). Kontrowersyjny reżyser chciałby zrealizować kolejny film opowiadający o przygodach Fletcha, mężczyzny zmieniającego tożsamość częściej niż ubranie.

 • Cała plejada gwiazd w jednej klasie!

  ...wciąż czuje się młody (w tę rolę wcielił się genialny Chevy Chase, znany m.in. z serii filmów "W krzywym zwierciadle"). Do grupy dołącza też zamknięty w sobie Abed - syn Palestyńczyka i Polki...

 • Najlepsze filmy o sporcie

  "Wściekły byk" Martina Scorsese z 1980 roku, z rewelacyjną kreacją Roberta De Niro, został wybrany najlepszym filmem wszech czasów o tematyce sportowej. Listę opracował amerykański magazyn "Entertainment Weekly". Drugie miejsce w zestawieniu zajęła komedia Harolda Ramisa "Golfiarze" (1980), z Chevy Chasem i Billem Murray'em w rolach głównych.

 • Już dawno żadna premiera w Hollywood nie zgromadziła takich tłumów, jak pokaz najnowszego filmu Roberta Zameckisa "Cast Away", z Tomem Hanksem w roli głównej. W niedzielę, 10 grudnia, fani i przyjaciele gwiazdora stawili się w komplecie. Swoją obecnością pokaz uświetnili: Michelle Pfeiffer, Chevy Chase, Halle Barry, Helen Hunt i oczywiście żona aktora Rita Wilson.

 • Holloway też chce być "Cool"

  Gwiazda serial u "Zagubieni" Josh Holloway dołączył do obsady komedii "Stay Cool".

 • Adam F znów w Polsce!

  Adam F, jeden z najlepszych na świecie DJ-ów i artystów z kręgu muzyki jungle i drum'n'bass, znów odwiedzi Polskę. Zachęcony popularnością w naszym kraju, o której przekonał się podczas swej poprzedniej wizyty, tym razem wystąpi na dwóch koncertach - 28 września w warszawskim klubie W5, a dzień później w sopockim Sfinksie.

 • Stacja telewizyjna ofiarą hakera

  Comedy Central padło ofiarą hakera, który włamał się na fanpage kanału na Facebooku. Haker zaczął pisać i komentować posty w daleki od politycznej poprawności sposób.

Zdjęcia na temat: chevy
Wideo na temat: chevy
 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...

Dyskusje na temat: chevy