• Informacje na temat:

  chi mcbride aktor

Artykuły na temat: chi mcbride aktor
 • Chi McBride zagra u Spielberga

  Chi McBride ( "Od kołyski aż po grób" ) wystąpi u boku Toma Hanksa ( "Droga do zatracenia" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) w filmie "Terminal". Czarnoskóry gwiazdor zagra rolę pracownika lotniska zajmującego się bagażami. Zdjęcia do obrazu, który przygotowuje Steven Spielberg ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) rozpoczną się jeszcze

 • Stanley Tucci wystąpi w "Terminal"

  Powiększa się obsada filmu "Terminal", nowego projektu Stevena Spielberga ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ). Obok Toma Hanksa ( "Droga do zatracenia" ), Catherine Zeta Jones ( "Chicago" ) i Chi McBride ( serial "Boston Public") zagra w nim ceniony aktor charakterystyczny Stanley Tucci ( "Jądro Ziemi" , "Pokojówka na Manhattanie" ).

 • Will Smith: Koniec z "Dniem niepodległości"!

  Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ) poinformował w wywiadzie, że nie wierzy w nakręcenie drugiej części widowiska "Dzień niepodległości" . Aktor powiedział, że jego zdaniem szanse na realizację sequela są znikome. Na razie czarnoskóry gwiazdor występuje w innym filmie s-f, "I, Robot".

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

Wideo na temat: chi mcbride aktor
 • Trzy królestwa

  Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów. Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz...

 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.