• Informacje na temat:

  chincz

Artykuły na temat: chincz
 • Ula Chincz dostała niezwykły prezent od męża!

  Ukochany Urszuli Chincz przygotował dla niej prawdziwą niespodziankę z okazji urodzin!

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Ula Chincz miała prowadzić "Big Brothera", ale zażądała zbyt dużego honorarium?

  Ula Chincz (41 l.) miała być jedną z prowadzących "Big Brothera". Według informacji "Faktu" w ostatniej chwili zażądała jednak zbyt wysokiego honorarium i stacja postawiła na tańszego Chajzera...

 • Urszula Chincz debiutuje w "Dzień Dobry TVN"

  Nie pcha się tam, gdzie jej nie chcą. Po degradacji w TVP przeszła do TVN. Tu ją docenią?

 • Ula Chincz: Jakie zasady panują w jej domu?

  Urszula Chincz (40 l.), córka legendarnego dziennikarza Andrzeja Turskiego (†70 l.), od dawna pracuje na swoje nazwisko. Jest specjalistką od urządzania wnętrz, gospodynią programu "Misja ratunkowa" oraz autorką internetowego kanału "Ula Pedantula". "Rewii" zdradza, jakie zasady panują w jej domu i dlaczego Filip Chajzer (33 l.) płaci karę, kiedy przychodzi do niej z wizytą...

 • Nietypowe hobby Urszuli Chincz

  "Haft richelieu to moja maestria" - mówi Urszula Chincz, która w wolnych chwilach nie tylko haftuje, ale i robi na drutach. Dziennikarka minionej zimy zrobiła aż sześć szalików.

 • Ula Chincz odwiedziła dom polskiej gwiazdy! Tego się nie spodziewała!

  Ula Chincz (40 l.) w programie "Gwiazdy prywatnie" odwiedza domy polskich celebrytów. W rozmowie z nami zdradziła, czyje lokum zrobiło na niej największe wrażenie...

 • Urszula Chincz w nowej roli

  Na co dzień świetnie sobie radzi jako dynamiczna dziennikarka programu "Dzień dobry TVN". Ale już za kilka tygodni Urszula Chincz stanie przed kolejnym wyzwaniem. Specjalnie dla nas uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, czym zajmie się wiosną.

 • Urszula Chincz ma powody do żalu? Chodzi o Filipa Chajzera i "Big Brothera"

  O tych dwojgu aż huczy! Wygląda na to, że Filip Chajzer (34 l.) dostał angaż, który pierwotnie dedykowany był Urszuli Chincz (41 l.). To on dostał pracę przy nowym "Big Brotherze". Czy to oznacza koniec przyjaźni?

 • "Mali Giganci": Bitwa drużyn Mozila, Chincz i Lesz

  Od dzisiejszego odcinka "Małych Gigantów" w programie rywalizować ze sobą będą nie pojedynczy uczestnicy w parach, a drużyny. Co się wydarzy na scenie popularnego show, zobaczymy już w sobotę, 21 marca w TVN.

Zdjęcia na temat: chincz
Wideo na temat: chincz
 • Ula Chincz była zachwycona domem tej gwiazdy!

  Ula Chincz zdradziła nam, który dom gwiazdy zrobił na niej największe wrażenie. Spore zaskoczenie!

 • Tomasz Kammel o zwolnieniu Uli Chincz

  Zmiany wśród par prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Z porannym programem Dwójki pożegnała się Urszula Chincz - Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie. – To jest decyzja naszych szefów ściśle konsultowana z nami, bo oni nas bardzo dobrze znają i kiedy przychodzi do zmian, to proponują

 • Urszula Chincz chce być nową "perfekcyjną panią domu"?

  Urszula Chincz dzieli się z widzami „Pytania na śniadanie” sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Ostatnio uruchomiła również swój kanał na jednym z portali. Filmiki realizowane są(...). Natomiast robię zupełnie swoją, inną rzecz i na inną skalę – tłumaczy Chincz.