• Informacje na temat:

  chińska gala

Artykuły na temat: chińska gala
 • Gosia Baczyńska oburzona krytyką Kożuchowskiej!

  Gala Telekamer bez wątpienia należy do najważniejszych wydarzeń telewizyjnych roku! Nic więc dziwnego, że gwiazdy z niezwykłą pieczołowitością przygotowują się do tej uroczystości, o ile oczywiście mają na nią zaproszenie. Imprezy nie mogła odpuścić sobie także świeżo upieczona mama, Małgorzata Kożuchowska, która cztery miesiące powitała na świecie małego Jasia. Kreacja aktorki jednak nie...

 • Wokalista Bayer Full: W Chinach jestem kimś

  Wciąż głośno o waszej karierze w Chinach. Na jakim etapie jesteście? Sławomir Świerzyński: - Kariera wciąż się rozwija. Cieszymy się tam dużą popularnością....

 • "Dolina Krzemowa": Wywiad z Mikem Judgem i Alekiem Bergiem - twórcami serialu

  Zapraszamy do przeczytania wywiadu z twórcami serialu "Dolina Krzemowa".

 • Nagrodzony w Nowym Jorku

  Gala odbyła się 3 maja w American Airlines Theater - w sercu Nowego Jorku i przyciągnęła ponad 150 najbardziej wpływowych producentów i przedstawicieli stacji telewizyjnych z całego świata. Serial(...) obok ostatniej superprodukcji Toma Hanksa i Stevena Spielberga - "Pacyfik". Obok polskich produkcji nagrodzone zostały m.in.: australijska telewizja ABC, austriacka ORF, kanadyjska CBC, chińska...

 • Doda: Dostałam szału, spaliłam pół domu

  Doda w najnowszym wywiadzie odpłaciła Nergalowi za to, że "zostawił ją przez telefon z dnia na dzień".

 • Steczkowska: "Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy"

  Justyna Steczkowska (36 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie wymiany zdań, do jakich co piątek dochodzi w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", między nią a Dodą.

 • MTV Europe Music Awards 2014: Zobacz, kto zwyciężył!

  Nagrody MTV Europe Music Awards rozdano w niedzielę (9 listopada) wieczorem w szkockim Glasgow. Trzy statuetki otrzymała grupa One Direction. Nie udało się natomiast zwyciężyć Dawidowi Kwiatkowskiemu.

 • Animator: Poznań stolicą filmu animowanego

  Ponad 300 filmów animowanych z całego świata pokazanych zostanie w Poznaniu w ramach rozpoczynającego się w piątek 7. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. Impreza poświęcona jest twórczości kobiet i chińskiej kinematografii.

 • Bond oparł się cenzurze

  Chińskie władze orzekły, że najnowszy film z Jamesem Bondem, "007 Quantum of Solace", może wejść na ekrany ich rodzimych kin. Cenzura nie zażądała nawet wprowadzenie "poprawek".

 • "Czas honoru" nagrodzony w Nowym Jorku

  Na 53. New York Festival trzy produkcje TVP zostały nagrodzone. Triumfy przy Time Square święciły: "Czas honoru" , "Chemia" i "Amerykanin w PRL".

Wideo na temat: chińska gala
 • Smak życia 3 czyli chińska układanka

  Trzecia odsłona komediowej serii "Smak życia" z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych. Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".

 • Sekret Saszy

  Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został słynnym pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń. "Sekret Saszy" to film w klimacie "Mine Vaganti" Ferzana...