• Informacje na temat:

  chiński tatuaż

Artykuły na temat: chiński tatuaż
 • Tajemnica tatuażu Dody

  ..."W związku z moim oczyszczeniem duchowym, postanowiłam zmienić również tatuaż przedstawiający imię mojego niegdyś ukochanego, by nie przypominał mi już więcej o bolesnych przeżyciach" - zwierza się(...) CHCĘ PAMIĘTAĆ!" "To musi być znak. Znak, że teraz będzie tylko lepiej... DODA POWRACA. Start game!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Byle tylko nie okazało się, że tatuażysta postanowił zażartować i napis jest nazwą...

 • Mel C: Tatuaż na pośladku

  Mel Chisholm, była wokalistka grupy Spice Girls, będzie kibicowała drużynie FC Liverpool podczas zbliżającego się finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Piosenkarka obiecała nawet zrobienie tatuażu z herbem popularnych "The Reds". Wokalistka postawiła jednak jeden warunek. Jerzy Dudek i koledzy z zespołu muszą 25 maja ograć w Stambule włoski zespół AC Milan.

 • To straszne, co matka Kurzajewskiej sądzi o wyglądzie córki! "Do tej pory się wstydzi"

  ...krwi, liczba 96, czyli rok, w którym wyszła za mąż za Macieja Kurzajewskiego, kotwica – na pamiątkę 15. rocznicy ślubu oraz stylizowany chiński smok, który obrazuje waleczność. "Tatuaże to symbole i u mnie rzeczywiście każdy coś oznacza, jakieś momenty przełomowe" – mówi w rozmowie z agencją Newseria Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Celebrytka wspomina, że pierwszy tatuaż zrobiła tuż po urodzeniu syna...

 • Tatuaże Emmy Bunton

  Emma Bunton, członkini zespołu Spice Girls, wyznała podczas prowadzonego na żywo w brytyjskiej telewizji programu, iż ma na swym ciele dwa nieprzyzwoite tatuaże, w tym jeden między nogami.

 • Weekend w serialach

  ...mężem. Piotr nie jest zachwycony takim rozwiązaniem. "Czarna lista" odc.3 Liz i Red próbują powstrzymać chińskiego przestępcę Wujinga, który jest mistrzem w swoim fachu. Red wyjawia partnerce, że(...) jednak przestraszony ani zniechęcony. "Kości" odc.183 Pracownicy Instytutu Jeffersona próbują poznać tożsamość człowieka, którego zwłoki znaleziono w szambie. Więzienny tatuaż pozwala ustalić, że to...

 • 18. tatuaż Angeliny Jolie

  Słynąca z zamiłowania do tatuażu amerykańska aktorka i reżyser Angelina Jolie ozdobiła ciało kolejnym, osiemnastym już wzorem. Na wewnętrznej stronie prawego przedramienia gwiazdy znalazła się sentencja w języku arabskim.

 • Serialowy przewodnik

  .... Lekarze mają problemy z postawieniem właściwej diagnozy. W rzeczach pacjenta Zuza znajduje wizytówkę studia tatuażu, w którym mężczyzna nielegalnie pracował. "Przyjaciółki" ODC.55 Zapracowana Patrycja(...) Dorota Malicka i stomatolog Marlena Hryniecka. Naprowadzają proboszcza na pewien trop w sprawie. "Kamuflaż" ODC.10 Annie ma za zadanie przechwycić informatora CIA. Okazuje się nim chiński naukowiec...

 • Wygraj bilet na chiński koncert

  2. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie rozpoczyna się za tydzień, a już teraz zapraszamy do zabawy, w której można zdobyc bilety na jeden z festiwalowych koncertów. Wystarczy zrobić zdjęcie chińskiego tatuażu i przynieść je do punktu informacyjnego Festiwalu w Rynku Głównym (przy Wieży Ratuszowej). Czekają bilety na "Chiński wieczór na krakowskich Błoniach" (22 maja, g. 21.30).

 • Nowy film twórcy "Statystów"

  Michał Kwieciński - reżyser komedii "Statyści" o najsmutniejszych statystach na świecie grających w chińskim filmie, przygotowuje się do produkcji kolejnego filmu fabularnego. "Jutro idziemy do kina", bo tak będzie nazywał się nowy film, opowiada historie młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie w przedwojennej Polsce, tuż przed rozpoczęciem wojny. Twórcy zapraszają na casting.

 • Natalia Lesz uzależniona od...

  W sobotę (21 czerwca) gościem Witolda Lazara w internetowej stacji radio wej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl ), była Natalia Lesz. Laureatka Superjedynki dla najlepszego debiutanta spotkała się z internautami i odpowiadała na liczne pytania użytkowników INTERIA.PL.

Wideo na temat: chiński tatuaż
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Smak życia 3 czyli chińska układanka

  Trzecia odsłona komediowej serii "Smak życia" z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych. Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.

 • Dotyk grzechu

  Dotyk grzechu to inspirowany tradycyjną pekińską operą (głównieWild Boar Forest, sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia),tradycyjnym chińskim malarstwem oraz artystycznymi filmami o sztukach walki Kinga Hu filmowy portret współczesnej hińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie w trudne do wyobrażenia piekło, pełne gwałtu, egoizmu i niesprawiedliwości. Reżyser stawia tu retoryczne pytanie o korzenie zła, jakie tkwią we współczesnym chińskim...