• Informacje na temat:

  chita rivera

Artykuły na temat: chita rivera
 • Taylor i McCartney uhonorowani nagrodami Kennedy'ego

  Aktorzy Elizabeth Taylor ( "Kleopatra" ), James Earl Jones ( "Conan Barbarzyńca" ), gwiazda musicali Chita Rivera oraz muzycy Paul McCartney i James Levine zostali laureatami tegorocznej prestiżowej nagrody Kennedy Center Honors. Wyróżnienia Centrum im. Johna F. Kennedy'ego przyznawane są już od 25 lat.

 • Antonio Banderas na Broadway'u

  43-letni Antonio Banderas zadebiutował, przedpremierowo, na Broadway'u w komedii muzycznej "Dziewięć", inspirowanej "Osiem i pół" Felliniego. Powtarza rolę Guida, którą w filmie z 1963 roku zagrał Marcello Mastroianni.

 • Melanie Griffith na scenie

  Melanie Griffith ( "Pracująca dziewczyna" , ) pozazdrościła swemu przystojnemu mężowi, Antonio Banderasowi kariery scenicznej i sama zdecydowała się na podbój Broadway'u. Aktorka wcieli się we wznowieniu scenicznej wersji słynnego musicalu "Chicago" w Roxie Hart.

 • W kinach: "Chicago"

  Od piątku, 14 marca, w polskich kinach oglądać można przebojowy musical "Chicago" , nominowany w tym roku do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej w aż w trzynastu kategoriach. "Film jest zabawny, ale opowiada o mrocznych sprawach. To obraz traktujący o perwersji sławy i tych, których uznajemy za sławnych" - mówi o obrazie reżyser Rob Marshall.

Wideo na temat: chita rivera
 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...