• Informacje na temat:

  chloe sevigny aktorka

Artykuły na temat: chloe sevigny aktorka
 • Lindsay Lohan jako... Jezus

  Lindsay Lohan pojawiła się na okładce francuskiego magazynu "Purple fashion" wystylizowana na Jezusa. 23-letnia aktorka pozowała z rozpostartymi ramionami nawiązującymi do sceny ukrzyżowania, a na głowie miała cierniową opaskę.

 • Chloe Sevigny "rozdarta" na scenie

  Złote Globy to noc, kiedy obok nominowanych i zwycięzców, wiele uwagi poświęca się najlepiej i najgorzej ubranym. Szyk i elegancja przeplatają się wielokrotnie z kiczem, przerysowaniem i złym smakiem. Tej nocy nie trudno o modowe faux pas. Co jednak, kiedy na szyk i elegancję spada kataklizm w postaci nieuważnej nogi podprowadzającego

 • Znany muzyk w "American Horror Story"

  Lange, na ekranie podziwiać będzie można współczesną ikonę mody, Chloe Sevigny, niemiecką aktorkę Frankę Potente oraz wokalistę zespołu Maroon 5, Adama Levine'a. Piosenkarz nie chciał zdradzić...

 • Zabawa? Nie! To jest jak praca

  Jedna z najlepiej ubranych aktorek - Chloe Sevigny wyznała, że nie znosi pokazów mody. Denerwuje ją zwłaszcza atmosfera w pierwszych rzędach, gdzie siedzi się ramię w ramię z "najpopularniejszymi celebrytkami".

 • Złote Globy dla morderców

  ...najlepszą aktorkę serialową, a za najlepszą aktorką drugiego planu - Chloe Sevigny ( "Big Love" ). Złoty Glob w kategorii najlepszego aktora komediowego w serialu zdobył Alec Baldwin, za "30 Rock...

 • Gwiazdy u Jarmuscha

  Sharon Stone ( "Kasyno" ), Jessica Lange ( "Duża ryba" ), Tilda Swinton ( "Młody Adam" ) i Chloe Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) wystąpią w nowym filmie Jima Jarmuscha ( "Ghost Dog: Droga samuraja" ). Aktorki spotkają się na planie z Billem Murray'em ( "Między słowami" ), który w niezatytułowanym jeszcze obrazie zagra główną rolę.

 • Kobiecy dreszczowiec

  Connie Nielsen ( "Gladiator" , "Misja na Marsa" , "The Hunted"), zagra główną rolę w dreszczowcu "Demon Lover". Obok niej wystąpią między innymi Chloe Sevigny ( "Nie czas na łzy" , "julien donkey-boy" , "American Psycho" ) i Gina Gershon ("Showgirls", "Lulu na moście", "Informator" ).

 • Lohan w kontrowersyjnej sesji

  Lindsay Lohan pojawiła się na okładce francuskiego magazynu "Purple" wystylizowana na Jezusa. 23-letnia aktorka pozowała z rozpostartymi ramionami nawiązującymi do sceny ukrzyżowania, a na głowie miała cierniową opaskę.

 • Dwa Złote Globy dla "Dextera"

  Serial "Dexter" oraz film "Grey Gardens" zdobyły po dwie statuetki i okazały się największymi telewizyjnymi zwyciezcami 67. edycji Złotych Globów. Gala wręczenia tych prestiżowych nagród, przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, odbyła się w niedzielę, 17 stycznia, w Beverly Hills.

 • Lucy Liu konkubiną

  Według ostatnich doniesień z planu realizacji filmu "Party Monster", do obsady dołączyła Lucy Liu ( "Ally McBeal" , "Kowboj z Szanghaju" , "Aniołki Charliego" ). Aktorka wcieli się w opartej na faktach opowieści w piękną Alessandrę, towarzyszkę życia jednego z bohaterów obrazu.

Zdjęcia na temat: chloe sevigny aktorka