• Informacje na temat:

  chłopak anny muchy

Artykuły na temat: chłopak anny muchy
 • Facet Muchy był mechanikiem samochodowym

  Do tej pory partner Anny Muchy milczał na temat swojego życia prywatnego. Kim tak naprawdę jest Marcel Sora?

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • Wiadomo, kim jest facet Muchy

  Nowy związek Anny Muchy jest na tyle poważny, że aktorka przedstawiła chłopaka rodzicom - donosi magazyn "Party". Przyprowadziła go także na świąteczny obiad z przyjaciółmi. Wybrankiem Muchy jest(...) inteligentny, dobrze wykształcony chłopak. Włada aż pięcioma językami" - mówią koledzy aktorki.

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Kariera Muchy się kończy?

  Coraz mniej propozycji ról i tylko nieliczne zaproszenia do sesji zdjęciowych... Czyżby dobra passa Anny Muchy właśnie się kończyła?

 • Rusza festiwal w Karlowych Warach

  W piątek, 2 lipca, rozpoczyna się 39. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w czeskich Karlowych Warach, który potrwa do 10 lipca. W konkursie głównym Polskę reprezentować będzie film "Symetria" Konrada Niewolskiego.

 • Wojewódzki naprawdę się zakochał!

  Wygląda na to, że po serii przelotnych romansów Kuba wreszcie znalazł odpowiednią następczynię Anny Muchy...

 • Nie rób scen

  Aleks. Ewa interweniuje w sprawie syna u wychowawczyni grupy. Okazuje się, że Aleks to dziewczynka i jest córką Anny Muchy. Anka żali się Rafałowi, że ten nie dba o ich związek. Pod presją żony mężczyzna zgadza się na wspólne wyjście. Do Olgi odzywa się chłopak z dawnych lat, zamożny Robert Kulka. Kobieta ma nadzieję na odnowienie znajomości. Obie randki przebiegają nie po myśli przyjaciółek.

 • Naukowiec, dyrygentka, choreograf. Wiemy, czym się zajmują partnerzy gwiazd!

  ...show-biznesie. Marta Wierzbicka, mimo swojego młodego wieku, spotyka się ze swoim chłopakiem już ładnych parę lat. Jej partner to 24-letni Maciej Zawadzki. Na co dzień chłopak pracuje w banku. Ukochany Anny Muchy to niejaki Marcel Sora, producent telewizyjny. Para poznała się na planie programu "Jak oni śpiewają". Owocem ich miłości jest półtoraroczna Stefania. Partner Natalii Siwiec...

 • Serialowa Wielkanoc

  ...prześladowcą jest córka Anny Muchy. Do Olgi odzywa się znajomy z dawnych lat, zamożny Robert. Kobieta ma nadzieję na odnowienie kontaktu. "Fortitude" odc.9, 10 Burmistrz Hildur Odegard wraz z szeryfem Danem(...) w Hotelu Ritz. Batesa niepokoi dziwne zachowanie Anny. Grozi pani Hughes odejściem z pracy, jeśli nie wyjawi mu ich sekretu. Niedziela "Blondynka" odc.31 Sylwia angażuje się w sprawę Bondyry...