• Informacje na temat:

  chłopak jacyków

Artykuły na temat: chłopak jacyków
 • ..."Ogłaszam casting na ślicznotkę do wchodzenia razem jesienią na imprezy w charakterze 'chłopak', rozstawania się i ponownego wracania do siebie, ścianek itd. Ślicznotka, wysoka, ale nie za bardzo(...)" Witkowskiego, służącą do promocji książki "Margot", był... Tomasz Jacyków. Stylista jednak szybko usunął się w cień.

 • Jacyków, Cerekwicka i Stachurski w jury

  Jedną z nowości wiosennej ramówki muzycznej telewizji VIVA Polska będzie trzecia edycja programu "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie gwiazdorskie jury w składzie: Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

 • Jacyków co pół roku bada się na HIV

  Samozwańcza gwiazda i najgorzej ubrany mężczyzna w Polsce, Tomasz Jacyków , udzielił wywiadu jednemu z kolorowych pism, w którym stwierdził m.in., że mimo iż jest w stałym związku, swojemu chłopakowi wierny jest jedynie psychicznie. "Badam się. Co pół roku od lat".

 • Wybiorą najseksowniejszych uczestników

  W niedzielę, 6 marca, startuje premierowa seria jednego z najpopularniejszych programów na Vivie - "Hot or Not". Uczestników oceniać będzie jury w składzie Kasia Cerekwicka, Jacek Stachurski oraz Tomasz Jacyków.

 • Jacyków chce zdradzić swojego chłopaka?

  ..."Wierność? Zawsze jestem wierny sobie i swoim pokusom" - mówi 41-letni stylista Tomasz Jacyków , i deklaruje, że podczas kręcenia programu "Projekt Plaża" nie zamierza w żaden sposób się ograniczać.

 • Praski folklor Lubaszenki

  Były filmy "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", "E=mc2", a potem długo, długo nic? Być może Olaf Lubaszenko szukał w tym czasie złotego środka na zrobienie kasowego filmu? Szukał i znalazł na warszawskiej Pradze.

 • Jacyków broni Ibisza

  Jeden z największych polskich zwolenników operacji plastycznych - Tomasz Jacyków - broni Krzysztofa Ibisza przed zarzutami osób zniesmaczonych decyzją prezentera o chirurgicznym zlikwidowaniu worków pod oczami.

 • Ostatni odcinek serialu "Synowie"

  W ostatnim odcinku serial u "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Podczas ślubu Violi (Anna Prus) i Kuby (Piotr Ligienza) nie zabraknie niespodzianek. Tylko czy... w ogóle do niego dojdzie?

 • Jacyków: Jestem luksusowym mężczyzną

  Jacyków uważa, że odkąd został gwiazdą, ludzie zawracają mu głowę na każdym kroku, co uniemożliwia mu poruszanie się tramwajami: "W takiej atmosferze trudno delektować się samą jazdą. Zawsze(...) się za zwykłego śmiertelnika: "Jestem luksusowym mężczyzną. Byłem nim nawet wtedy, gdy nie zarabiałem tyle, co obecnie". Jacyków swobodnie może czuć się już tylko w... Paryżu, Londynie, gdzie często...

 • Jacyków spędza święta z rodziną narzeczonego

  Rodzice chłopaka Tomka są tak zachwyceni wybrankiem swojego syna, że zaprosili go na świąteczną kolację.

Wideo na temat: chłopak jacyków
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.