• Informacje na temat:

  chłopak jordan

Artykuły na temat: chłopak jordan
 • Netflix: "Raising Dion" startuje w październiku. Michael B. Jordan w obsadzie

  Netflix określił datę premiery serialu science fiction "Raising Dion". W rolach głównych wystąpią Alisha Wainwright, Ja’Siah Young, Michael B. Jordan, Jason Ritter.

 • Sylvester Stallone znów jako Rocky Balboa

  Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu "Creed", kontynuującego niektóre z wątków ze słynnej serii o Rockym Balboa. Sylvester Stallone ponownie wcieli się w rolę, która przyniosła mu sławę.

 • Królowa Jordan

  Tracy przebywa poza miastem. "Królowa Jordan", show prowadzony przez jego żonę, odnosi sukces. Jack i Liz zastanawiają się, jak pozbyć się Angie. Jenna...

 • Elliot Goldenthal odebrał Nagrodę im. Wojciecha Kilara

  Amerykański kompozytor i zdobywca Oskara Elliot Goldenthal odebrał w czwartek, 28 maja, wieczorem w Krakowie Nagrodę im. Wojciecha Kilara. Nagrodę wręczono podczas "Gali Muzyki Polskiej: Scoring4Wajda" w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Jej "chłopaki" i ona jedna

  ..."Moje chłopaki" to komedia, która śledzi losy mieszkającej w Chicago dziennikarki i grupy jej znajomych, przeważnie gejów.

 • Elliot Goldenthal pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara

  Wybitny kompozytor filmowy Elliot Goldenthal został pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara. Informacja została ogłoszona w piątek, 8 maja, przez Roberta Piaskowskiego, dyrektora artystycznego Festiwalu Muzyki Filmowej. Nagroda zostanie wręczona 28 maja w Krakowie.

 • Jordyn Woods w prześwitujących spodniach na imprezie!

  Modelka Jordan Woods (21 l.), prywatnie przyjaciółka Kylie Jenner (21 l.) bywa od czasu do czasu na imprezach celebryckich. Jako że trzyma się z rodziną Kardashianów, jest również zapraszana na ich prywatne imprezy. Ostatnio została sfotografowana pod klubem, w którym odbywały się urodziny chłopaka Kourtney Kardashian. Jordan Woods była ubrana w czarny golf oraz spodnie, które, jak się okazało...

 • Neil Jordan i irlandzki transwestyta

  Neil Jordan ( "Wywiad z wampirem" , "Gra pozorów", "Podwójny blef" ) przygotowuje się do realizacji czarnej komedii "Breakfast on Pluto". Jej bohaterem będzie młody Irlandczyk, który robi karierę w barach dla transwestytów. Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu tego roku.

 • "Rodzina Borgiów" już w Polsce!

  Już 25 czerwca polscy widzowie obejrzą premierę nowego serialu "Rodzina Borgiów" w HBO. W produkcji wyreżyserowanej przez Neila Jordana występują Jeremy Irons, Joanne Whalley, Francois Arnaud i Derek Jacobi. Rodzina Borgiów to pełna namiętności opowieść o najpotężniejszym rodzie renesansowego Rzymu, który zapisał się w historii zamiłowaniem do władzy, skrytobójstwa i intryg.

 • Michael Caine na planie "The Actors"

  Irlandzki magazyn branżowy "ShowBiz" doniósł, że Michael Caine ( "Miss Agent" , "Wbrew regułom" , "Dopaść Cartera" ) rozpoczął w Dublinie zdjęcia do swego nowego filmu. Producentem i pomysłodawcą obrazu "The Actors" jest Neil Jordan, twórca głośnych obrazów "Gra pozorów", "Koniec romansu" , "Chłopak rzeźnika", "Michael Collins", "Wywiad z wampirem".

Wideo na temat: chłopak jordan
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.