• Informacje na temat:

  chłopak kasi zielińskiej

Artykuły na temat: chłopak kasi zielińskiej
 • Były chłopak oszukał Zielińską

  ..."Facet pieniądze zainwestował w swoją działalność, a niedługo potem rzucił Kaśkę. A ona została sama z długami" - znajomy Kasi Zielińskiej wspomina traumatyczną historię z przeszłości aktorki.

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  ...dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Ale nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie(...) właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią (Kamila Kamińska), która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku...

 • Bawić się bez procentów?

  Marcin Wójcik był nauczycielem WF-u, ale marzył o pracy kabareciarza, bo dla niego dzień bez żartu - dniem straconym. W Wielkanoc Kabaretowy Klub Dwójki zaskoczy nas niespodziankami, przygotowanymi specjalnie na święta.

 • .... "Moja siostra bardzo się przyjaźni z moją córką. I mam wrażenie, że one są w jednym wieku. Czasami się zastanawiam, która jest starsza" - dodaje Walewska. Młodsza siostra Kasi Zielińskiej(...) "BrzydUli", chciałby studiować inżynierię lądową, choć początkowo myślał o karierze aktorskiej. Chłopak ma już na koncie epizod u boku siostry w serialu "Pełną parą" i na scenie młodzieżowego...

 • Kto zrobił najlepszy klip?

  Znamy już laureatów 16. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2007. Najbardziej utytułowane zostały klipy formacji The Car Is On Fire.

 • Serialowy przewodnik

  .... Chłopak po raz kolejny próbuje przekonać byłą ukochaną, że Marcin zdradza ją z Naomi. Lewińska przerywa wywody Skalskiego i daje mu wyraźnie do zrozumienia, iż nie jest w stanie sprawić, by przestała ufać(...) kamienicy. Chce, by lokatorzy opowiedzieli się po czyjejś stronie - jego lub Romana. odc. 2383 W odwiedziny do Bruna przychodzi Malwina. Chłopak żąda od niej wyjaśnień. Chce wiedzieć, dlaczego ciągle jest...

 • Serialowy przewodnik

  ..., że jest bardzo szczęśliwa w związku z Maćkiem. Tymczasem chłopak ukrywa przed Blanką poważne problemy zdrowotne. W tajemni- cy idzie na konsultacje do Adama. Niestety, okazuje się, że doszło  do nawrotu nowotworu płuc. Wkrótce chory wyznaje ukochanej,  że zamierza wrócić do zakonu. Kasia Smuda, po niedawnym spotkaniu z Michałem, skłonna jest odwołać ślub z Falkowiczem. Wilczyński ma wątpliwości...

Dyskusje na temat: chłopak kasi zielińskiej