• Informacje na temat:

  chłopak shakiry

Artykuły na temat: chłopak shakiry
 • To pewne: Shakira ma nowego chłopaka

  Jeden z kolumbijskich magazynów opublikował zdjęcie Shakiry namiętnie całującej się z Gerardem Pique , hiszpańskim piłkarzem.

 • Chciał dobrać się do pieniędzy Shakiry

  Spór o majątek pomiędzy Shakirą a jej byłym partnerem Antonio de la Rua przybiera coraz ostrzejsze formy.

 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  ...też niemal straciła życie, gdy kradzionym samochodem rozbiła się ze swoim chłopakiem Ianem Houghem. W ciążę zaszła w wieku 18 lat. Obecnie córkę Destiny wychowuje samotnie i aspiruje do bycia najpopularniejszą "żywą Barbie" na świecie. Jest kobietą o wielu talentach. Popularność próbowała zdobyć, występując m.in. w "X Factorze", gdzie śpiewała przebój Shakiry. Niestety, wyleciała z programu, gdyż...

 • Shakira kontra były chłopak. Będzie proces?

  A tak się kochali... Antonio de la Rua domaga się podziału wielomilionowej fortuny Shakiry, z którą był związany przez prawie 11 lat.

 • Shakira chce mieć dzieci

  Dwójka dzieci: chłopak i dziewczynka, to marzenia kolumbijskiej wokalistki Shakiry. Latynoska piękność nazywa macierzyństwo "wielkim projektem swojego życia", ale na razie nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie została mamą.

 • Tajemnica głosu Shakiry ujawniona! (parodia "Can't Remember to Forget You")

  Ponad 130 tysięcy odtworzeń w ciągu kilkunastu godzin od premiery zanotowała parodia teledysku do przeboju "Can't Remember to Forget You" Shakiry i Rihanny.

 • Shakira i Pique pokazali maleństwo!

  Piłkarz FC Barcelony Gerard Pique, narzeczony kolumbijskiej wokalistki Shakiry, zamieścił w internecie zdjęcie z ultrasonografu przedstawiające ich syna.

 • Shakira nieźle kręci

  Po trzech tygodniach dominacji na brytyjskiej liście singli, Kanadyjka Nelly Furtado z utworem "Maneater" ustąpiła miejsca wielkiemu przebojowi "Hips Don't Lie" Shakiry i Wyclefa Jeana. Wokalistki zamieniły się po prostu pozycjami - Furtado spadła na 2. miejsce.

 • Shakira w seks-trójkącie?

  Do mediów trafiła informacja, że w internecie można znaleźć film pokazujący latynoską piosenkarką w igraszkach z dwoma mężczyznami!

 • "Nie jestem Britney"

  , laureat Literackiej Nagrody Nobla, "muzyka Shakiry jest bardzo charakterystyczna, nieporównywalna do żadnej innej. Nikt nie potrafi śpiewać ani tańczyć jak ona, z tak niewinną zmysłowością, niezależnie

Wideo na temat: chłopak shakiry
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.